Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy valaki ruháját nagyon irigyeltétek, ezért direkt nem dicsértétek meg - sőt, inkább próbáltátok elhitetni vele, hogy nem jó?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat kérek!
2010. okt. 3. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
velem igen... sőt bevallom megpróbáltam rábeszélni hogy dobja ki.
2010. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
NEEEEE :D :D :D
2010. okt. 3. 20:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt:D van:D de általánosságban öszinte ember vagyok szoval dicsérem.csak akit utálok annak mondom hogy hogy nézki:D
2010. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.. velem még soha nem fordult elő ilyen, csak olyan, hogy megláttam valakit az utcán és irigy voltam a ruhájára.
2010. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer barátnőmmel voltam vásárolni és kinéztem egy farmert, az az egy darab volt már csak. Pont a méretem volt és megmutattam neki, hogy szerinte milyen. Erre fogta és elindult vele a próbafülke felé. Én meg csak néztem, hogy bakker magamnak néztem ki. Mikor kérdezgette, hogy hogy áll neki, akkor mondtam, hogy idétlenül. Meg ott győzködtem, hogy ne vegye meg, de persze csak azért is megvette. :D Pedig mondtam neki, hogy magamnak néztem ki, de nem volt nálam annyi pénz és gondoltam másnap visszamegyek érte, de hát így már mindegy. :D Visszagondolva végül is szerintem ő volt a szemét, nem én, hogy próbáltam lebeszélni. :D
2010. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt gimiben pár osztálytársam, akik mindig nagyon csinosan öltöztek: minden héten valami új ruha volt rajtuk, és látszott a ruhán, hogy drága, márkás....de ugyanúgy minden héten új cipőjük volt vagy táskájuk, plusz rengeteg kiegészítőjük is volt, és akkor hagyne mondjam, hogy a hajuk is mindig kifogástalan volt (frissen vágott-berakott- festett stb), mert kb havonta jártak fodrászhöz, na és akkor még a körmük is....

Utáltam ezeket a csajokat, mert irigy voltam, hogy olyan jól néznek ki, és próbáltam elhitetni velük, hogy nem is olyan jók a cuccaik, sőt üresfejű kis libának tűnnek benne....

2010. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt már,hogy aztmondtam,hogy bocsi de ez nekem nemtetszik,szerintem egyáltalán nem a te stílusod vagy nem jó a színe vagy hogy nem áll jól neked...pedig tökéletes volt rajtuk,túl tökéletes ahhoz,hogy más is lássa... :D:D
2010. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem ilyen még nem volt, de mondjuk nem szoktam valakit csak úgy dícsérgetni, ha tetszik a ruhája, legfeljebb a közeli barátaimat.

Mondjuk én nem szeretem, ha valaki valami új cuccban megjelenik, és szemmel láthatóan illegeti magát és azt várja, hogy dícsérgessék, de nem szoktam hazudni, ha valakinek valami jól áll, akkor nem fogom azt mondani, hogy nem.

Egyszer volt viszont egy félreértésem egyik barátnőmmel: valami tök átlagos helyre mentünk, viszont elég valószínű volt, hogy összefutunk egy sráccal aki tetszik neki. Harisnyában és szoknyában akart jönni, én meg megpróbáltam rábeszélni egy egyszerű farmerra, erre meggyanúsított, hogy csak azért mondom, mert csinosabb akarok lenni nála. (10 perccel később visszafordultunk a farmerért, mert nagyon hideg volt)

2010. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem rémlik ilyen, sőt, inkább a barátnőmbe próbálok önbizalmat önteni, hogy sokat dicsérgetem.

Elég hülye alakja van, igazán jól szinte semmi nem áll neki, így sokszor mondom egy egy darabnál, hogy de csini vagy :)

2010. okt. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Nekem volt egy-két olyan fürdőruha, ami tetszett, viszont rám vagy kicsi volt, vagy nagy, s azt igyekeztem eladni, rábeszélni a vevőre, hogy vegye meg.


Egyébként megmondom mindig őszintén, de sosem mondtam még azt, hogy ez borzasztóan áll rajtad. Az a célom,hogy eladjam a terméket. Sokszor volt, hogy szerintem annyira nem állt jól az illetőn a ruha, de láthatóan őneki tetszett. Most beszéljem le? Ugyan már, nem én fogom hordani.

2010. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!