Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy valaki ruháját nagyon irigyeltétek, ezért direkt nem dicsértétek meg - sőt, inkább próbáltátok elhitetni vele, hogy nem jó?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat kérek!
2010. okt. 3. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Soha. Én nem ilyen vagyok.
2010. okt. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én mindig megdicsérem. Ha nagyon egyedi, meg is mondom az illetőnek, hogy tetszik a stílusa. Nincs abban semmi...
2010. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hala a jo istennek nekem ilyen meg sem fordulna a fejemben. nagyon csunya dolog!
2010. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ilyen konkrétan még nem volt, de mindig hangot adok annak, hogy milyen jó is neki, hogy ilyen ruhája van, bárcsak nekem is lehetne. Főleg akkor ha tudom, hogy az a ruha nekem nem is állna jól. A tesómra is irigy vagyok néha (amit nagyon szégyenlek), mert eszméletlen jó ízlése van és olyan ruhák is jól állnak neki, amik nekem soha sem.
2010. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Jázmin anyucija válasza:
Ha tényleg tetszik, megdicsérem. Ha nagyon tetszik, veszek én is olyat! :D
2010. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!