Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Műanyag kapcsos bikininek...

Műanyag kapcsos bikininek eltörhet a kapcsa? Előfordult veletek?

Figyelt kérdés
Fémallergiám is van és találtam a tescóban olcsón jó fazonokat, ami nagyon jól áll, de műanyag kapcsos. De tök ciki lenne ha eltörne miközben lubickolok...
2010. jún. 2. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

szintén fémallergiám van


volt műanyag kapcsos bikinim,de csúszdázást nem birta,mire leértem eltünt:D


én vagy a megkötösre vagy az egyberészesre szavazok

2010. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nekem is tört már el,de nem fürdés közben:D Amúgy jó ötletet adott az előző,megkötőset vegyél,én is most olyat vettem,és gyönyörű,jobb mint a kapcsos.:)
2010. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt/van műanyag kapcsosom, már vagy 3 éves, de nem tört még el. Mondjuk attól is függ, mit akarsz benne csinálni, mármint ha nagyon aktív, csúszdázós programokat tervezel benn, akkor sanszos, hogy esetleg eltörik. De amúgy nem szabadna neki, szóval, ha csak fürdesz benn meg napozol, nem hiszem, hogy baja esne. Legalábbis enyémnek se lett.
2010. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!