Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennél egy ilyen ruhát?

Felvennél egy ilyen ruhát?

Figyelt kérdés

[link]


A válaszok nagy része gondolom "nem" lesz. Szerintetek a magyar nők miért ilyen bátortalanok?


2012. febr. 16. 12:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Csinos és divatos is (legalábbis tavasszal-nyáron)
2012. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
40%
Én értem a kérdező miről beszél. Manapság mindenki kis fekete koktélruhát akar hordani minden esküvőre, meg egyéb alkalomra, vagy ha nem is feketét, de egyszínűt. Ez nem feltétlenül baj, mert ha nekik az tetszik, oké, de a sok nő (főleg a tinik) azért írják egy ilyen ruhára hogy öreges, mert nem ismerik mi valójában a csinos és nőies, csak mennek egymás után.
2012. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Ha nekem szép vékony derekam lenne ( de sajna pont az nincs),akkor én felvenném nyáron. Bár a hétköznapokban nem merném felvenni, de egy egy kis összejövetelre, randira igen. Nekem nagyon tetszik amúgy :)
2012. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Nyáron felvenném, nagyon tetszik! Vannak hasonló ruháim, eddig nem tudtam, hogy bátornak kell lenni hozzá, hogy felvegyem:) 21/L
2012. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Az nem elég jó válasz, hogy ránézek és borzalmasan nem tetszik ez a minta? Mondhatja bárki, hogy csinos stb., de akkor kérlek azt is mondjátok meg, hogy hogy lássak valamit csinosnak, ami nekem(!) nem az. Tökmindegy, miért nem látom annak, lehet kimosta az agyam a hazai divat, ez lényegtelen, de ha nekem más fogalmam van egy csinos ruháról, erről meg az egyetlen asszociációm, hogy a nagyi terítője... hát kérlek, ez van. De mondom, módszert kérek, hogy hogy lehet valamit máshogy gondolni, mint ahogy gondolom, és eskü alkalmazni fogom!!!!!!!!!44 .. xd...
2012. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Én felvenném, ha szebb lenne a bőröm. :S
2012. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Én felvenném:D Szerintem szép.
2012. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Felvenném,tetszik.Szeretem a virágmintát. :)


16/L

2012. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Hogy oszinte legyek, nekem ez a ruha nem tetszik. Pontositok. A ruha szabasa tetszik, de kevesbe vad mintaval VAGY ilyen vad mintaval csak a szoknya resz, egy szinben passzolo, egyszinu felsovel VAGY a felso hasonloan harsany, de egy egyszinu nadraggal, vagy farmerral tudom elkepzelni. Szerintem ez a ruha tenyleg "mami teritoje" filing, olyan gagyi hatast sugall. De ez konkretan erre a ruhara vonatkozik, az ilyen stilusu cuccok bejonnek! :D
2012. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

gusztustalan :D

a

szabása se tetszik, és a mintája is ocsmány, pedig egy-kér virágos minta tetszik de ez ...

hát ez van:) magyarszint:) pedig nem az egyenpólósokat képviselem:D de nem értem miért fáj ez neked :)

2012. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!