Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennél egy ilyen ruhát?

Felvennél egy ilyen ruhát?

Figyelt kérdés

[link]


A válaszok nagy része gondolom "nem" lesz. Szerintetek a magyar nők miért ilyen bátortalanok?


2012. febr. 16. 12:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Nem és nem bátortalan vagyok, csak kifejezetten nem tetszik.
2012. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

miért? ez egy vad ruha ami megesz, ha felveszed? miért kéne ehhez bátornak lenni? nem értem.

amúgy alapból nem rossz a szabása, csak a mintája nem tetszik

2012. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Pont ez az, ezt nem értem. Attól félnek? Nekem mondjuk ez a ruha nem tetszik, de sok virágos igen, csak próbáltam valami nagyon kirívót keresni. Kint az ilyenekre licitálnak a legtöbben, itt meg mindenki csőgatyák, egyen-pólók, vagy egy darab anyagból összevarrt közönséges ruhákról érdeklődik...
2012. febr. 16. 12:57
 4/38 anonim ***** válasza:
64%
A szabása öreges,a mintája iszonyat.Ehez tényleg bátorság kell.
2012. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Ez úgy hülyeség ahogy van az istenért. Aki tetszik az felveszi és kész. Aki nem, az azért van, mert nem szereti ezt a stílust, nem pedig azért mert fél egy rohadt mintától...Hidd el itthon is hordanak ilyet néhányan, "kint" pedig ugyanúgy hordanak csőgatyát pólóval meg toppal. Baromi egyszerű.
2012. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
nem...nem tetszenek a virágos cuccok...ha mondjuk egyszínű fekete/lila lenne,valszeg felvenném...a szabása tetszik,a mintája számomra olyan,mint egy asztalterítő
2012. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
ha sima fehér lenne, akkor felvenném nyári ruhának, de így a mintával nem tetszik.
2012. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Én simán felvenném, ha lenne hozzá egy kicsit jobb alakom.
2012. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

"A szabása öreges,a mintája iszonyat"


Na én pont erről beszélek! Aki itthon felvesz egy ilyet, mert ez tetszik neki + pont divat a szabás és a minta is, a sok kis okos a nagymamája ruhájához hasonlítja, mert megrekedt egy szinten, amit magyar szintnek hínak. Sajnos..

2012. febr. 16. 13:18
 10/38 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon helyes. Nem értem, mi ebben az öreges, meg iszonyatos :) Megnézném az ezt író emberke ruhatárát :))
2012. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!