Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adna valaki infót vagy linket...

Eszternagy kérdése:

Adna valaki infót vagy linket arról, hogy ezt a ruhát hol tudom megrendelni vagy megvásárolni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 15. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Há' mondjuk a bershkában esélyes, hogy megtalálod a bershka cuccot...
2012. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát erre én is rájöttem. Csakhogy a Bershka hivatalos honlapja szerint legközelebb Bécsben van üzletük, ezt a darabot nem is tartják ott. A hivatalos honlapról megrendelni nem lehet. Mivel nincs lehetőségem elmenni érte Bécsbe, meg annyi pénzt azért nem is érne meg, amennyibe az nekem kerülne, Magyarországról szeretném megvásárolni akár kéz alól is vagy internetes áruházból, bárhonnan.
2012. febr. 16. 07:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Bécsben??? Pesten is van, nem is 1.
2012. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm, és tudnál nekem pontos címet mondani kérlek? A hivatalos weboldal német és angol nyelven hozzáférhető csak és ott a felsorolás szerint nincs Pesten üzlet. -vidéki vagyok, ezért nem vagyok képben az ilyen dolgokban.
2012. febr. 16. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:

[link] itt fel van sorolva az összes! :)


Remélem megtalálod a cuccot valamelyikben:)

2012. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!