Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennél bőr szoknyát,...

Felvennél bőr szoknyát, fűzőt, v ruhát utcára? V. buliba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
fűzőt soha. max bőrgatyát, de ízlésesen.
2012. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen például most a H&M-ben láttam nagyon jó bőr rucikat. Azokat nyugodtan utcára is felveheted és buliba is. :D de a fűző szerintem kifejezetten ronda. (Bár a H&M-ben egyszer láttam egy szépet.) Igazából az a lényeg h mivel kombinálod (jelenesetben) a bőrszoknyát. Visszafogottabban pl. fekete harisnya és lazább trikó, hosszabb nyaklánc utcára és magassarkú (de kínait!) fekete harisnya egy testhezálló pántos felső, feltűnő smink és kiegészítők. A logós fülbevalókat hagyd.:)
2012. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hupsz nem fejeztem ki magamat jól. Az utcára után a bulis szettet írom le. De a bőr csőnadrág és leggings nagyon jó. Nekem is van! Azt bárhova fölveheted. De arra figyelj, hogy ne nézz úgy ki, mint egy ribanc.
2012. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én igen.

Főleg fűzőt :)

21/F

2012. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!