Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem gáz ez az új...

Csak szerintem gáz ez az új divat, hogy a lányok a harisnya, vagy cicanadrág vagy nemtom mi fölé nem vesznek szoknyát?

Figyelt kérdés
Kinnt van az egész alvázuk és nem is érdekli őket? Undorító. Egyébként 20 éves srác vagyok.
2011. dec. 29. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon gáz ez a feltűnési viszketegség, főleg, hogy általában olyan lányok folyamodnak ehhez, akiknek annyira nem is jó az alváza, hogy mutogatni kéne.

Személyes kedvencem, amikor a metrón mozgólépcsőzéskor csodálhatom az elütő színű tangát, ami persze átlátszik, meg a harisnya címkéjét, nameghát a tevepata...

2011. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 okazaki shinichi válasza:
100%

Férfi szemmel nézve nekem egyáltalán nem vonzó!

És ráadásul az összes ugyanúgy néz ki semmi egyéniségük nincsen!

2011. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
ez nem divat, sosem volta az. az a normális, ha vki cica nadrág fölé mondjuk hosszított felsőt vesz, ami a segg alá leér minimum
2011. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát olyat is rég láttam. Mármint hosszított felsővel sok ilyet látok, épp csak ki van belőle a segge.
2011. dec. 29. 14:27
 5/18 anonim ***** válasza:

"ez nem divat, sosem volta az. az a normális, ha vki cica nadrág fölé mondjuk hosszított felsőt vesz, ami a segg alá leér minimum"


Még az is undorító.

2011. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
yeah, ezek szerint nem én vagyok a régimódi.
2011. dec. 29. 14:47
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Azt nem tudom, hogy fiú szemmel mennyire undorító, de én személy szerint nagyon hülyén érezném magam, ha lehetne a fenekem minden rezdülését látni... Ez nem divat, hanem néhány lány butasága.
2011. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lány osztálytársam, aki minden nap cicagatyában (de ilyen nagyon tapadósban) van, és ilyen kis haspólókkal kombinálja (igen egy ribanc) és olyan tevepatája van...egyszerűen undorító ránézni is... én ezt lány szemmel mondom, de a fiúknak mégis ő a kedvence a suliban. pedig gusztustalan... 14/l
2011. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem eggyáltalán nem gáz amikor a csinos lányok simán cicanaciban vagy feszülős csőgatyában vannak. Nekünk srácoknak ez jön ba a csajokon amikor van rajta mit nézni.

Legalábbis az én környezetemben.

2011. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

"Legalábbis az én környezetemben."


Mert gyökerek vagytok.

19/f

2011. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!