Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem gáz ez az új...

Csak szerintem gáz ez az új divat, hogy a lányok a harisnya, vagy cicanadrág vagy nemtom mi fölé nem vesznek szoknyát?

Figyelt kérdés
Kinnt van az egész alvázuk és nem is érdekli őket? Undorító. Egyébként 20 éves srác vagyok.
2011. dec. 29. 14:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Barátnőmmel is mindig kiakadunk ezen:D A cicanadrág olyan, mint egy harisnya. A harisnyát sem veszi fel az ember szoknya nélkül...

Ha vki rövid felsővel húzza fel, úgy néz ki, mintha elfelejtett volna felöltözni.

Én is hordok cicanadrágot, de csak olyan felsővel, ami legalább a combom közepéig ér.

2011. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Amennyiben a "te környezeted" a 14-17 éves falusi diszkósgyerekeket takarja, megértem, hogy nálatok ettől nő egy nő. Őszintén szólva én még egy felnőtt férfival sem találkoztam (úgy értem kb. 22+os korosztály), aki azt mondta volna, hogy a cicanadrág csinos - a vélemények általában inkább afelé hajlanak, hogy magamutogató, egyéjszakás lotyók öltöznek így, továbbá azok, akik már nem tudják máshogy felhívni magukra a figyelmet, ugyanis se eszük, se stílusuk nincs, és önmagukban nem is elég szépek, hogy ilyen égbekiáltó feltűnőségek nélkül rájuk nézzen valaki.
2011. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem nagyon gáz, ha valaki rövid felsővel veszi fel. Akkor is, ha csinos lányról van szó.

Én is felveszek néha cicanadrágot, de mindig hosszított pólóval.

2011. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A cicanadrág nem nadrág. Fölé kell venni ruhát/szoknyát vagy hosszú felsőt, ami eltakarja a feneket. Nem láttam még lányt, akin csinosan állt volna. Ha mindenáron ilyen feszülős alsót akar valaki hordani, akkor vegyen a mostanában divatos "lovaglónadrágot", és abban még hülyén sem fog kinézni.

Aki kicsit vaskosabb, azon azért néz ki szarul, mert reng a feneke benne, és szerintem erre senki nem kíváncsi, átlátszik, ha lehajol vagy hasonló, aki meg vékony, azon meg azért néz ki borzalmasan, mert kis pálcikalábai lesznek tőle.

Nekem egyik barátnőm hordja nadrág helyett ,és agybajt kapok tőle, hogy normális pólót vesz fel hozzá. Mikor megleül, a combján simán átlátszik az anyag. És hiába jegyzem meg, hogy szerinted ez a seggeden nem látszik át? nem igazáb foglalkozik vele. Ez a tizenéves korosztály nagy-nagy butasága, és nem kéne majdmolni.


Ráadásul szerintem a komolyabb, jó ízlésű férfiaknak sem jön be.

20L

2011. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Örülök, hogy ennyi értelmes férfi van.

Nemrég volt egy hasonló kérdés. Stylist-nak tanulok, ott megtanították, hogy a leggings a harisnyával egyenlő. Tehát NEM hordjuk szoknya, rövidnadrág nélkül. Ezt megosztottam a válaszolókkal, persze ott azonnal lefújjogtak a lányok (!), hogy dehogynem, menő a kilátszó fenék.

Remélem ezt olvassák azok közül páran.

24/L

2011. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Gloria92 válasza:
Ha vastag anyagból van, szerintem jobb egy hosszabb felsővel, mint szoknyával. Ha vékony, harisnyaszerű anyagú, akkor kell a szoknya. Undorító, amikor átlátszik.
2012. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Arany szíveim. Persze, hogy egy baromság, de fiatal korban sok minden belefér a divat kategóriába.

Aztán ha éjjel berántják egy sötét bokorba, vessen magára.

Hogy miért baromság? Láttam már ilyen hölgyet -10 fokos hidegben. Mit gondoltok? Honnan fázik fel legkönnyebben egy nő? Egy életre elintézi magát. Melegben viszont praktikus, ha nincs szaga...

2012. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szoknyával is hülyén néz ki, a hosszított felső az ok :D DE! Olyat láttam, ha nem látom nem hiszem el. A kislány (13-14 éves, ezeknél most nagy divat a p!csamutogatás) fehér pólóban és egy SIMA (kb. 20 denes) harisnyában mászkál a városban. Nem hogy a bugyija, a seggszőre is kilátszik az ilyennek -.- De persze lehet, hogy csak a nagy sietségben elfelejtett nadrágot venni..
2012. ápr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!