Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csinál egy amputált lábú...

Edina82 kérdése:

Mit csinál egy amputált lábú ember az üres nadrágszárával?

Figyelt kérdés

Felhajtja vagy levágja vagy hagyja lógni?

Vagy van külön ilyen nadrág?

És a nõk a harisnyanadrágjuk szárával?



2011. dec. 28. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez a legkisebb problémája hogy ezzel foglalkozzon, hogy hogy hordja...Milyen kérdés már ez.
2011. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kap-e protézist vagy nem. Ha igen, akkor a kérdés tárgytalan.

Ha nem akkor általában felhajtják, hogy ne libegjen.

Amúgy nem hülye kérdés csak nekünk. Akit érint a probléma annak igen is fontos, hogy a többi beteg ember, hogy oldja meg!!

2011. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"a többi beteg ember"

Sérült ember. Ez nem betegség, ez egy állapot.

2011. dec. 28. 15:53
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szerintem abban a helyzetben mindegy hogy felhajtja vagy levágja bármi, az a legkevesebb. Hatalmas tisztelem nekik, mert én nem tudnék továbblépni az biztos!
2011. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos érintett vagyok a témában, nagyon közeli rokonságban most történt meg az eset. Míg nem kaphat protézist (hónapok) addig biztosítótűvel összefogja, hogy ne lógjon a nadrág.
2011. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak feltűzi egy biztosítótűvel, vagy rendesen levágja és összevarrja. Attól függ, használ-e műlábat.

(akinek van műlába, az se mindig használja!)

Nincs ilyen nadrág, ezt magának kell megcsináltatnia.

A harisnyát meg egyszerűen visszahúzza belül. De ha megcsomózza, le is vághatja méretre.

2011. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Valahogy mostanában engem is érdekelnek az amputáltak,a YouTube-on szoktam nézni, megdöbbentő hogy mennyi fiatal van köztük és közülük sok szép lány,kíváncsi lennék hogy dolgozzák fel lelkileg.
2011. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%

Kedves Kérdező!

Felvilágosítalak, hogy a legtöbb ember nem trauma miatt veszti el a lábát, hanem diabetes miatt. Ha neked a diabetes egy állapot, és nem betegség akkor gratulálok...

2011. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Én mindkettőt levágtam és elvarrtam, mondjuk ritkán hordok protéziseket, arra az esetre meg van hosszú szárú nadrágom. 22L
2012. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Baleseted volt?
2012. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!