Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milye vagyok? Mi...

Szerintetek milye vagyok? Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Hogy fogalmazzam meg? tehát az öltözködésemről, meg magáról a külsőmről (arc,haj,testalkat)


[link]


2012. jan. 22. 23:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ó,nem is párducminta,hanem virágok : O
2012. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon aranyos vagy :) a szemed szép. és a hajad is jóó :) az öltözködés meg...hát nem is tudom
2012. jan. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Öltözködésed sztem tökre jó,szemef,hajadis szép:) arcod is bejön.L/14
2012. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

nem is annyira meleg beütésed van, de olyan igazi anyuci kisfia. lehetsz te jó fej, ilyen kinézettel minden normális csaj menekülni fog. :D

a hajad borzalom tényleg, pedig az arcod aránylag rendes, lehetnél szimpatikus is.

a ruhákat meg felejtsd el, nincs olyan alakod, hogy mutogatni kelljen - és még ha lenne se kéne erőltetni a szűkebb pólókat. :D Azt a farmert is átgondolnám még párszor. Sötétebb és kevésbé feszülős kéne, meg úgy alapjaiban más fazon.

Kicsit több rosszfiús imidzs jobban álna, mert így olyan puhány vagy és tényleg kicsit búzás.

A testalkatod... hát kinek mi. Nem vagyok oda a testépítőktől, de egy kis mozgás rád férne - sportolj valamit, kicsit gyúrj, szerintem neked jól állna némi izom.

2012. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy rossz, szerintem egy számmal nagyobb póló és már is nem leszel b.is
2012. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

hajadat fésüld hátra,pólót cseréld le lazábbra,hosszabb ujjúra.sportolhatnál kicsit,elég lenne egy kis gyúrás is.Ha nem vagy ellene a kecske,vagy körszakállnak,szerintem jól állna,karakteresebb lenne tőle az arcod.mondjuk így sem gáz,csak a hajadon lenne jó változtatni.és esetleg sötétebb nadrág.

30/F

2012. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Bocs de szörnyű a hajad és fiatal fiú létedre zsíros vagy. Puha. Az egyik hozzászólónak igaza van, gyúrjál egy kicsit vagy sportolj valamit. A ruhád sem tetszik, és a gatyád alsó gombja nem is volt begombolva.


26/L

2012. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Változtass a hajadon egy számmal nagyobb póló, más fazonú farmer (és sötétebb is).

Meg egy kis sport se ártana. ;)

2012. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Most azonnal húzzál fodrászhoz, és mondd meg, hogy csináljon neked normális hajat. Istenem :D


Amúgy nem lenne gáz, de ez a feszülős póló nem előnyős, mert van egy kis hasad, ha jól látod. AMi nem gond, csak ne hangsúlyozd ki. Horjdál inget.

2012. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

hát inkább zselézd fel a hajad vagy mi( de ne vidd túlzásba)

a kisfiús arcodat esetleg kicsit sötétebb színekkel a ruhádon tudnád ellen súlyozni , meg egy nagyon kicsit bővebb ruhákat kéne hordanod (egy jó tanács :kezdj el gyúrni ,meg sportolni!)

egyébként ha megnézed a test tartásod annál is láttam már férfiasabbat

de mindezek miatt ne legyél depis ezen simán tudsz változtatni:)

2012. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!