Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milye vagyok? Mi...

Szerintetek milye vagyok? Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Hogy fogalmazzam meg? tehát az öltözködésemről, meg magáról a külsőmről (arc,haj,testalkat)


[link]


2012. jan. 22. 23:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Kis búzavirág, cukika vagy. Megkóstolnálak!


SP voltam, sziasztok

2012. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ennyire gáz? de mitől? nem színes, szivárványos, köves a pólóm, nem csőszárú nadrágom...mi az, ami ennyire b*zis...am már többen is ezzel cikiznek a környéken, h b*zisan öltözködök...de nem értem.Mi ebben az annyira búzás?
2012. jan. 22. 23:46
 3/24 anonim ***** válasza:

A Flame Clubban voltál? Óó, mik azok ott a háttérben? Fanta, cigi, citrom, alkohol....

Szerintem a hajadra értette a kedves elsõ válaszoló, hogy b*zis. Vagyis olyan Justin Bieberes lenyalt haj. Szerintem nem nagyon áll jól, kipróbálhatnál valamilyen másik fazont.

2012. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
a hajad! inkább fölfelé álljon, mint lefelé : D és jótanács, hogy vegyél fel "lazább szabású" pólót, egyrészt, mert nem túl kidolgozott a felsőtested, másrészt meg mert az sokkal férfiasabb. bájos az arcod, ezt ellensúlyoznod kell egy kicsit..férfias dolgokkal.
2012. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Bővebb, talán sotétebb ruhák, egyáltalán egy kicsit lazább, pasisabb szerkó, hanyagabb testtartás, és valami sokkal lazább haj, ami nem igényel ilyen látványos fésülködést, vagy rövidebb, vagy kócosabb bármi... és bocs, de tényleg nagyon "gynús" vagy...
2012. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
"gyanús" nem egy spéci szakszó:)
2012. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Az ott egy srác melletted kisatírozva?
2012. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem az 2 mell és egy párducmintás felső, ugyh valszleg csaj.
2012. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Elég bárgyú a képed és a testalkatod is kiábrándító. Nem szerettem beléd.
2012. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

balról jobbra.

Én, egy lány, egy srác.

2012. jan. 23. 00:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!