Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatszakértők! Hogyan kéne...

Divatszakértők! Hogyan kéne öltöznöm, miket kéne hordjak, ami előnyös? Adatok rólam lent.

Figyelt kérdés

Hajam világosbarnás.

Bőröm inkább a világos felé hajlik, minthogy a sötét felé.

Szemem kékeszöld.

176 cm vagyok, 75 kg.

(inkább has,csípő tájékra megy a felesleg, de combom is van :( )


Milyen színek állnának jól, milyen fazonok?

előre is köszönöm szépen.


2011. febr. 7. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

háát...a bő farmert felejtsd el, még nagyobbnak mutat, az ülepes már kezd kimenni a divatból. az egyenes szárú mindenkinek jól áll-kivéve nekem, mert rövidek a lábaim és alacsony vagyok. te viszont elég magas is vagy hozzá, próbáld meg azt, és szerintem a csőfarmer is jól állhat. sötét színeket alkalmazz, kerüld a koptatást. leggings...próbáld fel, látatlanban nehéz megmondani, de egy fekete színű talán jól áll. ehhez felvehetsz bővebb szabású, vagy mell alatt húzott felsőket, ezek most divatosak. ha megengedi a ruha, mell alatt viselj vastag övet, ez optikailag keskenyíti a derekat. szoknya, ruha: A vonalúval nem lőhetsz mellé, egy derékban húzott ingruha is jól állhat. válassz mély dekoltázst felsők esetében, hogy oda tereld a figyelmet a problémás részekről. színek: kék, zöld, fekete, fehér-de csak ha kísérőszerepet tölt be, sötétebb homokszín, barna, de a babarózsaszínt, lilát is kipróbálhatod szerintem.

cipő: mondhatnám azt, hogy viselj magas sarkút, és mondom is, mert már a 4-5 cm-es sarok is nyújtja az alakot. de ha nem szereted, válassz törpesarkút, balerinát, lapos talpúakat, vagy ellenkezőleg: ha imádod a minél magasabb sarkakat, hordd bátran!=)

kiegészítők: egy színes bizsuval bármit fel lehet dobni. előnyösek lehetnek számodra a hosszú nyakláncok, brossok, látványos fülbevalók.

remélem segítettem!=)

2011. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Én nem vagyok divatszakértő de hasonlóak az arányaim mivel 165/65 vagyok.Szerintem alulra mindeképpen valami sötétebb naci állna jól.De akár egy jó szabású farmer is szóba jöhet.

Felül szerintem lehetnek élénk szinek is,nem hiszem h annyi felesleg lenne rajtad.Én ilyesmiket hordok sötétebb szinekben.

[link]

[link]

[link] (---nyáron én ezt szoktam leginkább.Ha a lábaddal nincs gond akkor ez is elönyös lehet ha nem pont testhezállot választasz.

Amúgy leginkább dorkos vagyok,az megy mindehez.

[link] (---felülre valami bövebb felső(nem kell h ilyen hosszu legyen,a forma miatt linkeltem be,de ha mondjuk jol áll akkor huzhatsz atlétát is.

Praktikázni lehet csinos stilusnab is,a lényeg h ha valaholkényes a terület azt nem kell kihangsulyozni pl.uszogumira ne huzzon az ember testhezállo felsőt akár atlétát és ne vegyen csipőnapit(ami szerintem az uszogumi kialakulásásnak egyik oka.Naciban pedig meg kell találni a középutat,nem szabad tul bőnek sem lenni,mivel az még nagybb hatást kelt,de az se jo h elönytelenüül tapad.Nem hiszem h tudtam segiteni,de azért leirtam.

2011. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm, felpontoztalak :)


Várok még válaszokat, és lenne még 1 kérdésem.

Hol találhatnék csőfarmert rám való méretben? :S

Pár helyen néztem már, de kicsik voltak :\

2011. febr. 7. 09:23
 4/7 A kérdező kommentje:

Második, neked is köszönöm :)

[ megdobtalak egy zöldkézzel :D ]

2011. febr. 7. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

huhh, azt hallottam, hogy a Zarában vannak nagy méretben farmerek. szerintem mindenképp megéri az árát, 10-15 ezer körül vannak, de egy barátnőmnek 2 éve megvan a Zara farmere, és semmi baja sincs.

2011. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! C&A-ban vannak jó gatyák,meg a Tally Weijlbe iss...
2011. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
zara, bershka
2011. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!