Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te milyen táskát, retikült...

Te milyen táskát, retikült hordasz? És miért választottad azt a fajtát, formát?

Figyelt kérdés
Linkelhetsz róla,hasonlóról képeket is nyugodtan és életkort is írhatnál hozzá.
2012. jan. 8. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg táskám van, kb. 20-30. Ezek közt a legtöbb műbőr XXL méretű, mert mindig benne van az egész életem a táskáimba. Van fekete, fehér, barna, csau színű, szürke, piros, mustársárga, most ennyi jut eszembe. Vannak strandtáskáim is, ezek pamutból vagy gyékényből vannak, ezekkel értelemszerűen strandra járok. Vannak boríték táskáim, az egészen kicsitől kezdve a laptoptáska méretűig sok féle anyaggal és színnel. Bársony, lakk, flitteres, ezüst, arany, bordó, mélylila, fekete. Rendszeresen váltogatom a táskáimat, hétköznapokon főleg az XXL-eseket hordom, de van, hogy csak egy nagyobb borítéktáskát. Szinte minden nap átpakolok egyikből a másikba, attól függ, milyen ruha van rajtam, és ahhoz melyik illik. 18/L
2012. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez az egyik

[link]


ez a másik

[link]


Tetszett mindkettő.A harmadikról nem találok sajnos linket.Ezeket hordom mostanság.


24N

2012. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 táskám van, amiket általában hordok + egy övtáska. Egy Bob Marley-s oldaltáska, ami az Amsterdam Shop-ból van, de most sajnos nem találtam róla képet. A másiknak az alapja fekete, az oldalán egy nagy ezüst cannabis levél van, és még a sarkában is van egy pici cannabis levél. Ezt Amsterdamból hozta nekem tesóm. Az övtáskám egy pici, fehér Eastpak kopi. Általában ezeket szoktam hordani. Tudom, nem a legnőiesebb, de az én stílusomhoz tökéletes.


15/L

2012. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt hiszem 5 táskám van, amit hordok, ebből 2 saját kreáció. de ezeket csak ritkán hordom. van egy vans hátizsákom, azzal járok mindenhová, mert az a mániám, hogy mindent magammal kell vinnem :D és egy ilyen hatalmas hátizsák pont jó erre a célra, és még nem is ilyen gyökér hátizsák, szóval jól néz ki :D :D
2012. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

[link]

[link]

Ezek tetszenek, hasonlók vannak nekem. Ez megy a ruházatomhoz is.

25L

2012. jan. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Na, meg persze:

[link]


U.I.: Az utolsóé is nagyon jók! ;))

2012. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok táskám van, de mindegyik nőies. Van vagy 6 nagy táskám, a többi ilyen közepes méretű, na meg alkalmi és bulizós retikülök is. Ja meg most kaptam karácsonyra egy rózsaszín, converse táskát. Táska és cipőfüggő vagyok.

22/L

2012. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

váll oldal táska, kényelmes, nem kell fogni és ha úgy van akkor is tudok mondjuk focizni is benne.. amúgy inkább a zsebembe pakolok..

L/14

2012. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!