Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hőillesztés vs. Felvarrás?...

Hőillesztés vs. Felvarrás? Melyiket választottad/választanád/ajánlod?

Figyelt kérdés
Melyik módszerrel marad meg tovább a haj? Melyikkel szebb? Melyikkel nem tűnik annyira műnek ?
2010. ápr. 20. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A hajfelvarrásról azt hallottam,hogy fáj.

Nekem november óta van hőillesztéses póthajam.

Eredeti,európai(mindenképp ilyen legyen,mert ugye ez az "igazi" haj)

3havonta kell cserélni,de Én még nem rakattam újra azóta(most fogok menni).

Szerintem ez igazinak tűnik,meg sokan mondták is.

felraktak kb 70-80 tincset,kiesett november óta 9(ami nem is látszik,és szerintem ez jó arány)

2 napig nagyon kényelmetlen volt aludni benne,de már megse kottyan.

Mosása,egyszerű,először féltem hozzáérni is,nehogy kiessen vagy ilyesmi,de ugyanúgy kell bánni Vele mintha a sajátod lenne.

Ha mindenképp póthajat szeretnél,ezt csak ajánlani tudom!

Meg a hőillesztésest sokkal feljebbről rakják fel,így hosszabb hajat kell venni,mintha hőillesztésest akarnál,mert azt ugye lentről kezdik.

Így ez olcsóbb is valamivel.

Sok szerencsét!!:)

2010. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

alulrol negyedik sor első hőillesztéses szó=varrás csak bekavarodtam.

utolsó:)

2010. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ !! :)



[link]


Ezen az oldalon a hajfelvarrást elég olcsón csinálják ! Szerintetek?

2010. ápr. 20. 21:18
 4/8 anonim válasza:
nekem a hőillesztés tartósabb volt szerintem jobb.
2010. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a hajfelvarrás fáj? xD Bekak*lok! Komolyan mondod? Fodrász vagyok de ilyet még nemhallottam. Nem egy hajat varttam fel és nemfáj. Tartósabb és egészségesebb mint a hőillesztés hisz annyi a lényege hogy lefonják a hajad és rávarrják a póthajat! a Hőillesztés olvaszt. Nem tartósabb mint a varrás. Ráadásul ha megunod 10perc alatt le lehet szedni, Hőillesztéssel csináldd meg ezt!
2010. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,első vagyok,Én meg nem vagyok fodrász,de Nekem meg nem egy ismerosom mondta h valamilyenszinten fáj.

Véleményt kért,ajánlást,Én adtam.

lehet h nem tartósabb,deszerintem igazibbnak tűnik,Nekem nagyon bejött

2010. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért fájt neki, mert nagyon feszesre fonták és tépték vele a hajat. A varrás tompa tűvel történik és csak a fonatba varrnak, de ha "félreszúrnak", akkor sem fájdalmas.

Amúgy a hőillesztéssel természetesebb hatás érhető el, a varrás pedig gyorsabb. Ha profi csinálja, akkor egyik sem fáj!

2010. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azt mondja meg valaki nekem (pl fodrász:) legyen olyan kedves,hogy ha én minden nap hajat mosok,akkor is érdemes e a hajhosszabbítás. Nem lesz vele előbb gondom? (leesik stb)

Köszönöm a választ előre is. (arra nem kérek tanácsot köszönöm,hogy ne mossak hajat minden nap..:D)

2012. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!