Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordhatok cicanadrágot ilyen...

Hordhatok cicanadrágot ilyen lábakkal, vagy nagyon gáz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 29. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hordhatsz.
2011. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne hordhatnál? :) (Csak szerintem próbálj meg kicsit hízni, szerintem elég sovány vagy.)
2011. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
eléggé pálcika, de ilyen a lábad/termeted és ne törődj másokkal ha neked tetszik/kényelmes :D
2011. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, amúgy nekem is ilyen kb, és én is utálom, mert nagyon vékonynak tartom amúgy, de így nincs semmi baj veled :)
2011. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hordhatsz. :)
2011. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

(örülnék, ha nekem lenne ilyen lábam)

2011. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
bírom az ilyen embereket akik itt kötözködnek mert nincs jobb dolguk, és véleményt alkotnak valakiről akiről semmit nem tudnak :) egyébként meg szinte kivétel nélkül mindenki cseszeget hogy túl sovány vagyok és görbék a lábaim, ez nem egónövelés, hanem már olyan szinten nincs önbizalmam miattuk hogy kénytelen vagyok utánakérdezni, hogy merhetek-e utcára lépni egy bizonyos ruhadarabban...
2011. dec. 29. 21:18
 8/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz amire reagáltam törölve lett, mielőtt félreértés történik. Többieknek köszönöm a normális válaszokat :)
2011. dec. 29. 22:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy se értem miért adsz emberek véleményére? Le kell Őket szarni, hidd el engem is basztatnak elég sok miatt. Szard le őket vagy ott támadj ahol Nekik a legjobban fáj..
2011. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az előző illető nem a kérdésre adott negatív választ, hanem engem mint embert becsmérelt és minősített, ami alapból röhejes mivel egy ilyen anonim oldal alapján nem lehet túl pontos véleményt alkotni a másikról. Ha mittomén azt írja hogy ne, mert nem áll jól, akkor elfogadom hogy így gondolja, de mint embert ne minősítsen egy idegen, aki semmit nem tud rólam, csak azt hogy feltettem egy kérdést. De az illető bizonyára túlsúlyos, ha ennyire úgy gondolja hogy egy vékony lányt csak dicsérni szoktak.. hát nagyon el vagy tévedve akárki is vagy :')
2011. dec. 30. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!