Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordhatok miniszoknyát?

Hordhatok miniszoknyát?

Figyelt kérdés
O lábaim vannak. Ha sétálok nem szokták észrevenni, csak ha állok, ezért nem merek miniszoknyát, rövidnadrágot vagy cicanadrágot felvenni. Ha mégis ilyesmit hordok kellemetlenül érzem magam. Kinéznének az emberek, ha felvennék egy miniszoknyát?
2011. nov. 20. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hordj,mert kellemetlenül érzed magad benne.Hidd el,nadrágban is lehet csinos valaki,nem kell erőltetni.
2011. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lenne vele semmi gond,de ha kellemetlenül érzed magad benne,akkor ne hordj.Én saját magamból kiindulva,egész nap rosszul érezném magam miatta,és hacsak valaki rám nézne rögtön az jutna eszembe,hogy biztos a lábaimat nézi,hogy milyen hülyén áll a szoknya/rövidnadrág. :/


De lehet,hogy csak én vagyok ilyen.Amúgy egyáltalán nem gond,ha nem hordasz szoknyát,nálunk osztályban én vagyok az egyetlen lány,aki szokott hordani,pedig elég sokan vagyunk.

2011. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ívy1 ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hordjál szoknyát,és cicanadrágot is, ha nagy O lábaid lennének ha mész akkor is látnák,meg próbálj úgy állni hogy ne egymás mellé tedd a lábaid és biztos hogy senki nem fogja látni.
2011. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!