Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én nem undorodom ettől?...

Csak én nem undorodom ettől? Ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
több ismerősöm is mondta, hogy ő biztosan nem venne fehérneműt (pl: bugyit, babydoll-t, body-t, szexi cuccokat) turkálóban. én viszont egyáltalán nem undorodom ezektől a dolgoktól, kimosom és kész. Ti hogyan vélekedtek erről? Szerintetek sem érdemes használtan venni fehérneműt? Elsősorban azokhoz szól kérdésem, akik szoktak, vagy vettek már használt ruhát. Köszönöm!
2011. nov. 21. 15:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettem egy fűzőszerű fehérneműt, de azon rajta volt a címke, teljesen új volt, ráadásul nem ér "kritikus" ponthoz. Egyébként nem vennék semmi pénzért ilyesmit használtan. Jó nekem a kínai is.
2011. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én melltartót nem egyszer vettem ott, de csak vállfásban. Nem sok helyen találok magamra olyan melltartót, ami kényelmes is, és jó is.. Vagy, ha igen, akkor olyan áron, hogy nem tudom megfizetni.. Illetve, maximum nagyon ritkán.. 75DD-hez már nem olyan könnyű találni mondjuk egy kínaiban, de turikban nagyon sokszor futok össze.. kimosom, áztatom sokat és használom boldogan. :)
2011. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ruhát vettem már,de fehérneműt még nem,mert lusta v agyok bogarászni,de sztem nincs gond vele.Kimosid és kész,ha kell 2szer.
2011. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem vannak használt ruháim de fehérneműt soha nem vennék ott...
2011. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én életemben nem vettem még használt ruhát , de nem is vennék soha !!! szoval én pláne h nem venném fel a fehérnemüt bocsika :/
2011. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én vettem már melltartót turkálóban, de nem ilyen nagyon szemét helyen, hanem budán egy tök kulturált boltban, ha jól emlékszem azon még megvolt a címke, tehát új volt, és bugyit is szoktam venni, ami ránézésre újnak tűnik. lehet, hogy igénytelen vagyok, de egyelőre még élek és nem kaptam el semmilyen halálos fertőzést, pedig biztos nagyon könnyű dolog elkapni az aidset egy használtruhaüzletben nyilván.
2011. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!