Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én nem undorodom ettől?...

Csak én nem undorodom ettől? Ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
több ismerősöm is mondta, hogy ő biztosan nem venne fehérneműt (pl: bugyit, babydoll-t, body-t, szexi cuccokat) turkálóban. én viszont egyáltalán nem undorodom ezektől a dolgoktól, kimosom és kész. Ti hogyan vélekedtek erről? Szerintetek sem érdemes használtan venni fehérneműt? Elsősorban azokhoz szól kérdésem, akik szoktak, vagy vettek már használt ruhát. Köszönöm!
2011. nov. 21. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sem undorító,ráadásul ha jó minőségű és szép is nem értem mi a gond vele,ahogy te is mondtad,kimosod és kész.
2011. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
én nagyon undorodok. gondolj már bele hogy lehet hogy valaki abba menstruált vagy abba folyt a g*cie... fujj xd
2011. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem olyan drága a fehérnemű, hogy turkálni kelljen:D Nem tartom undorítónak, de ennyire nem alacsonyodnék le...
2011. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
amúgy sem vagyok a turik híve, de annyira pláne nem lehetek anyagilag a 0-án, hogy a fehérneműt is onnan vegyem. Inkább a kínai gagyit a piacról. az legalább original, egyszer kimosom és csá. A másik, bugyit mindig csak bugyiban próbálok. Vagyis ráveszem az enyémre az újat. Szerintem EZ alap kell hogy legyen mindenkinek.
2011. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Nagy méretű szexi fehérneműt pl. nem lehet kapni. Ha nagyobb a melled mint D, sehol máshol nem kapsz. Pláne nem mídert.
2011. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Én fehérneműt még nem vettem turiban (nincs türelmem bogarászni :D), de ruhákat nagyon gyakran. Szerintem ha jó a minősége, nyugodtan meg lehet venni a fehérneműt is ott. Az ember otthon kimossa, kifertőtleníti és semmi baja.

Meg egyébként is, ha magamból indulok ki, nekem is sok olyan fehérneműm/ruhám van, amit egyszer-kétszer vettem fel csak, azóta meg ott porosodik a szekrényben. :)

2011. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a ruhák ellen nincs kifogásom, sok turis cuccom van.

De fehérneműt stb. sosem vennék ott a fentebb említett okokból. ENnyire nem lennék képes soha lealacsonyodni, hogy más levetett fehérneműjét hordjam...

2011. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
turiba fehérnemüt? Úr isten gondolj már bele hogy ki hordhata előtted? aztán bőgj hogy elkapsz valamit és egy életen át viselheted a következményeit -.-
2011. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

hát melltartót még hagyján, bár inkább olyat keresek, amin címke is van, másmilyet nem is vettem még meg azt hiszem, abból viszont jó minőségű darabokat lehet kapni fillérekért, olyan méretekben, ami itt nem létezik (mint az én 65B-m. xD

De bugyit nem vennék, az azért elég undi, és ki tudja, milyen kellemes betegsége lehetett annak, aki hordta, vagy úgy egyáltalán. Ezen a tudaton a mosás-fertőtlenítés sem segít nálam.

egyértelműen randira való dolgokat se veszek turiban, mert azért valaki hozzáért ge*is kézzel, vagy bármi... blehh. :D

Egyéb esetben bármit veszek turiban, mert ki lehet fogni jó dolgokat, de inkább felsőket veszek csak általában.

2011. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem veszek fel használt cuccokat. Főleg nem fehérneműt...

De te tudod...

2011. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!