Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Disco-ban milyen lány kelti...

Disco-ban milyen lány kelti fel jobban az érdeklődéseteket fiúk?

Figyelt kérdés

Lányok is írhatnak, hogy ha ők fiúk lennének melyikkel ismerkednének szivesebben.


Olyan lány, aki hasonlít a többi discoba járó csajhoz, vagyis miniruha/cicagatya..., kirakott mell, hatalmas tűsarkú vagy olyan lány akin cicagatya/ szűkszárú farmer, valamilyen hosszított felső, amiből nincs ki mindene és talán nem testhez simuló, egy kisebb kabátka (nem a kint hordott kabátra gondolok), magassarkú.


Én kicsit inkább az elsőbe tartozok, kivéve, hogy nem rakom ki a mellem és kíváncsi vagyok, hogy most akkor melyik a jobb?!


2011. nov. 19. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan lány, aki hasonlít a többi discoba járó csajhoz, vagyis miniruha/cicagatya..., kirakott mell, hatalmas tűsarkú, nem fogok hazudni, hogy jobban érezd magad. Ezeket a lányokat ha meghívom egy 300 forintos Bacardira már 10 perc múlva az ágyamban vannak:)
2011. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezek közül a lányok közül én lenné a kivétel, mert én attól, hogy meghívsz egy piára nem mennék az ágyadba hiába vagyok olyan kinézetű...

Egyébként azért kérdeztem ezt mert itt gyk.-n írta egy pasi, hogy a buliban csak olyan lányok voltak, mint az első típus és bement egy olyan lány mint a 2. és elég sokan körülrajongták, mert különbözött a többitől.

2011. nov. 19. 12:32
 3/6 A kérdező kommentje:
lennék*
2011. nov. 19. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdés?:) Öltözz úgy;D
2011. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok,

de a tapasztalataim le tudom írni. Járok discoba, de ahogy észrevettem, nem is annyira a lány öltözete, mint a viselkedése határozza meg, hogy viszonyulnak hozzá a fiúk.

Mindig csőfarmerben megyek, nem vennék fel miniszoknyát discoba. A magassarkút szintén otthon hagyom, kényelmetlen abban táncolni egész este. Balerina cipő előnyben. Ehhez mehet esetleg egy kivágottabb felső, de nem olyan, hogy a köldökömig le lehessen látni.

Nem öltözöm/viselkedek ribisen, de jól tudok táncolni.

Kisvárosban lakunk, egy-két buli után már páran megismernek a discoban.

Tudják a srácok, hogy nem fogok felmenni hozzájuk még aznap este (és másnap se),mégis szívesen jönnek oda hozzám, táncolnak, ismerkednek velem.

17/L

2011. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló az volt a kérdés, hogy melyik öltözködés jön be a fiúknak? Amit én kommentbe leírtam h az egyik pasinak mi tetszett az csak 1 ember véleménye de én meg sok ember véleményére vagyok kíváncsi...


Köszi 3. válaszoló :)

Ahová én járok disco a megyeszékhelyen van, szóval az az ismertebb tipus...én általában mindig cicagatyában és szűk hosszított felsőben megyek + magassarkú...1x volt olyan, hogy egy nagyon mini egyberuhában mentem de annyira néztek a pasik, hogy már kényelmetlenül éreztem magam :S:/

2011. nov. 22. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!