Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretű felső kell egy...

Milyen méretű felső kell egy kb.185 cm magas 70 kg-os férfinak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég magas, de 70 kiló nem sok, inkább vékony lehet a srác.

Mondjuk egy átlagos pólóból szerintem egy XL-es kell neki. Ha alul nem is lesz olyan hosszú, de az XXL-es lötyögne rajta.


Ingméret 44-max46 körül. De nem tom, egyáltalán nem biztos. Még várj pár választ.

2009. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 182 cm vagyok és 72 kg, és nekem M-es illetve L-es pólóim vannak. Az M-esek már régebbiek és kicsit kicsik is már(legalábbis egy-kettő), úgyhogy inkább L-es. Ingből nekem 39/40 a méretem, de ez már nem mond semmit, mert ez abszolút egyéni nyakméret függő.
2009. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól függ egyet értek az elözö hozzászoloval, az én barátpm 187cmmagas és 74-76 kiló körül van ö XL vagy akár XXLes polokat hord de jó rá az én Mes alvospolom, csak zavarja ha kint a hasa ha felemeli a kezét és ezért hord ekkora polokat.
2009. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Héhéhéééééé mia fészkes f*szt irogattok itt?Milyen xl?Nem háloinget akarsz felvenni.A normális méret az maximum M.Én vgyok 187 cm és 75kiló,és az M pont passzol rám,divatos.Nemkell ilyen logos sz*r
2009. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!