Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma buliba egy csö farmer...

Ma buliba egy csö farmer feher s olveres magas sarku olyasmi a cipö ami a linkbe van de nemteljesen. Egy sima feher ujatlan felsö hatul kövek kapcsoljak ösze ez igy jo?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 23. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
persze,csini leszel!
2010. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi egy kicsit slamposnak gondoltam. de akkor jo.
2010. okt. 23. 13:48
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és nemgáz hogy ilyen idöbe félcipöt veszekfel zárt helyröl van szó de gondolom mindenki csizmába leszmár. én holnap fogok venni szoval nekem még nincs.
2010. okt. 23. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a cipő nem tetszik. Az, hogy nem csizma az nem gáz, rajtam sen nagyon volt még csizma, pedig van csizmám..... egyszerűen nincs olyan hideg. Szerintem ez a cipő nem egy bulizós cipő, inkább olyan dolgozni járós, kissé öreges.

Egy farmerrel és egy trikóval szerintem kevés egy buliba. Mármint az egész szett kevés. Amit írsz az egy hétköznapi sulis napra tökéletes, de nem egy buliba.....

2010. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!