Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell kiszakítani a...

Hogyan kell kiszakítani a harisnyát? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

szóval valami ilyesmire. gondolom nem csak sima köröket kell vágni bele. vagy ezt így árulják mint a szaggatott farmert? csak mert annyira tetszik, de boltba nem láttam és gondoltam házilag is elkészíthető valahogy..


2009. máj. 8. 17:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem ez minden csak nem trend!

Ne haragudjatok,de én egy ilyen harisnyát dobtam ki mert mamáméknál harisnyán másztam fel a fárra cseresznyét szedni és a harisnya vége ez lett és kidobtam!

De hordjátok nyugodtan,de,hogy én nem venném fel az biztos!

Jaj a legjobbat hagytam ki: Kidobtam a harisnyát(faluban)a kukába-->vitték a szemétdombra-->1 hét múlva mentem mamámékhoz és a csövesen az a harisnya volt-->hát röhögő görcsöt kaptam--> szóval én láttam egy divatos/trendi nő csövest :D

2009. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
A csövesen nem a harisnya lehetett a vicc,hanem a többi.
2009. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi beszűkült gondolkodású ember van... Borzalmas. Újítani nem szégyen, ha nem vagy sablon, maximum a sablonemberek szólhatnak le, de legalább tudod, kik azok, akiknek ennyi számít, hogy mit és hogyan viselsz...=)
2009. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vágsz bele egy lyukat ollóval és megfogod úgy a harisnyát hogy a lyukon belüli felén van a hüvelykujjad a mutató a kívülső oldalon és finom mozdulatokkal húzod az anyagot felfelé így szétjön az anyag s csíkos lesz alatta.
2010. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!