Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám "kiszakítani" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "kiszakítani" a szívemből?

Figyelt kérdés
A barátommal véget ért a kapcsolatunk majd 2 évig voltunk együtt (kisebb-nagyobb akadályokkal...pl: a legnagyobb a kor volt) és most valamiért nem is akar beszélni velem msn-ről is letörölt meg minden. Néha úgy érzem hogy jobb így, de máskor meg nagyon hiányzik és meg tudnék őrülni hogy ő már nem az enyém. Mit tegyek?
2009. jan. 10. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
nekem is volt már ilyen másfél éves kapcsolat után, de ez az első lépés ahhoz hogy tovább állj, tudom hogy nehéz lesz, de éld tovább az életedet, az idő majd segít megoldani, lehet hogy nem hiszed el de ez így van, jön majd 1 új pasi :)
2009. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mondták, hogy jön majd új, nem jött.

Mennyi idősek vagytok?

2009. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fúhh sajnos én is ilyen helyzetbe vagyok :S ... de legjobb ha megpróbálod elfelejteni. Majd jön valaki más, ismerkedj és majd elfelejted. :) csak ne mondd neki el az érzéseid... ( tapasztalat )
2009. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kösd le a figyelmed. Tüntess el mindent az életedből, ami rá emlékeztet. Légy nyitott egy új kapcsolatra.
2009. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok! Tudom könnyű ezt mondani ,hogy felejts el de ha sokáig ezen töröd a fejed lecsúszol másokról! Legalábbis én így próbálom fel fogni a sajátom:)
2009. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megpróbálkozom ezekkel :)
2009. jan. 11. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!