Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudok nőiesen, csinosan...

Hogyan tudok nőiesen, csinosan öltözködni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok nőiesen,csinosan öltözködni??

Kérnék tippeket ruhákhoz hogy milyen kiegészítőket vegyek fel hozzá.

Milyen nadrágot(farmert),pólót,pulcsit hordjak?és egy egyszerű sima minta nélküli felsőt hogy tudnám feldobni? V kivágása van és szürke színű és van egy fehér színű felsőm is.

És szerintetek mi az ami elengedethetetlen dolog ami nem hiányozhat egy lány cuccai között? mármint egy felső vagy valamilyen ékszer. és hogy hordjam a hajam? milyen haj állna nekem jól? Téglalap arc formám van. mivel tudnám feldobni?? Barna hajam van és hosszú,hátam közepéig ér.Barna szemem van,világos színű a bőröm. 14/L

köszönöm előre is :) !!


2011. nov. 8. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én elég nőiesen öltözködök, szeretem az elegáns ruhákat, nem vagyok tipikus trendi tinilány:)

Szerintem egy egyszerű, sötétkék farmer igazi jolly joker, szinte akárhol be tudod vetni. Lehet csőszárú, vagy egyenes, vagy bármi, ami tetszik, és jól áll. Ha farmert vásárolj, készülj fel, hogy akár 10-et is felpróbálsz, erre sok időt kell szánni, amíg megtalálod az ideálisat, de lehet, hogy még azon is kell korrigálni (én pl alacsony vagyok széles csípővel, mindig le kell vágni jó 5-10 centit az aljából - semmi pénzért nem hajtanám fel!).

Póló helyett szeirntem jobb egy könnyed blúz, nem az a komoly, üzletasszonyos - nekem most pl van egy könnyű anyagból készült, virágmintás blúzom, olyan kis bohém. Szerintem sokkal mutatósabb, mint egy póló, de persze az sem árt:) Deréknál szűkített legyen, az a lényeg. Ha alacsony vagy, akkor ne legyen hosszított fazonú, mert a rövidebbtől hosszabbnak tűnik a lábad. Pulcsi helyett pedig kardigán, sokkal csinosabb és praktikusabb is.

Én az egyszerű pólóimat kitűzőkkel szoktam feldobni: van legalább 4-5 rózsás kitűzőm több színben, illetve kövecskés szív alakú, stb., vagy egy szép nyaklánc, esetleg egy feltűnő, nagy fülbevaló. Persze vagy-vagy; nem jó, ha túlzásba viszed az ékszereket.

A téglalap archoz szerintem nagyon illene egy fokozatosan vágott haj, amit elől behullámosíthatnál, így lágyabbá tenné az arcformád. Mivel fiatalka vagy, a hajfestést nem ajánlom (bár én ennyi idősen narancsvörös hajjal mászkáltam>.<), de pár év múlva egy kis melír jól feldobná; olyan, ami csak 1-2 árnyalattal világosabb, mit az eredeti színed. A nagyon vékony, világos melír divatjamúlt és természetellenes. Az a jó, ha olyan, mintha csak a nap szívta volna ki.

Mivel fiatal vagy, nem kell sminkelned, de a bőrápolásra is figyelj oda! Illetve a kezeid állapotára. Legyen mindig manikűrözött (lakk sem kell, csak egy jó, többfunkciós reszelő-polírozó), íves körmöd, és puha bőröd.

Ha van még kérdésed, tedd fel nyugodtan!

2011. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

azt szeretném kérdezni hogy idén télen mi lesz a divat? kabát,csizma blúz stb??

2011. nov. 8. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy egy szép színes sál tök jól feldobja az egyszerűbb ruházatot :)

Az első válaszoló naaagyon jól valaszolt :)

2011. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit, örülök, ha segíthettem:)

Most ősszel-télen nagyon divatosak a kötött cuccok, főleg natúrabb színekből - ezek most egyébként is eléggé mennek, és szerintem szinte mindenkinek jól állnak, pl egy bézs vagy teveszínű felső, mivel elég semleges, szerintem mindig hordható, mint ahogy egy púderszínű holmi is örök. Nekem nagyon tetszik, amikor valaki felvesz egy igazán bő, puha hatású kötött pulóvert, és hozzá szűk nadrágot, vagy szoknyát jó vastag harisnyával, szerintem olyan bájos:).

A szövetkabát idén is divatos, megéri beruházni egy jobb darabra, mert elég elegáns, és ha csináltatsz bele bélést, egész télen jól ellehetsz benne.

Hozzá jól mutat egy színes sál (én a fekete kabátomhoz élénk rózsaszínt hordok, és nagyon feldobja), de tetszenek a kicsit natúrabb színű sálak is, amiket mostanában elég gyakran lehet látni, olyan "húzott" a fazonuk.

A bokacsizma még mindig divatos, illetve a térd fölé érő is. Mivel még fiatal vagy, nem ajánlom a magassarkút, de lehet kapni nagyon csinos lapostalpú cipőket is.

2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!