Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fázós csajok, ti miben mentek...

Fázós csajok, ti miben mentek szórakozni ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok, mert nagyon fázós vagyok és nem tudom miben menjek hétvégenként szórakozóhelyekre. Az összes meleg cuccom hétköznapi és ilyenkor meg inkább kiöltöznék. De ami meg csinosabb ruhám van, az hideg is. Ha esetleg tudtok megoldást segítsetek légyszi. Linkeket is nagy örömmel fogadok.
2011. okt. 16. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En mar nem jarok bulizni, de 10 eve amikor rendszeresen jartam, akkor a nadrag ala mindig vettem fel harisnyat, a top fole 2 pulcsit, meg kabatot. Aztan az elso utam a mosdoba vezetett, ahol levettem a felesleget, hogy ne suljek meg bent, es beadtam a ruhatarba. Hazafele ugyanez: fel oraval hamarabb kikertem a ruhaimat, visszaoltoztem, aztan szoltam a tobbieknek hogy kesz vagyok, mehetunk. :)
2015. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!