Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz? Illik sportosan...

Nagyon gáz? Illik sportosan szórakozni menni egy nagyobb discoba?

Figyelt kérdés
Discoba nagyon gáz felvenni? --> fehér csőgatya, nike top, balerinacipő. Nem túl sportos?
2011. jún. 21. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hááát...szerintem sportos..a balerinát cseréld egy magassarkúra,meg esetleg a nike topot valami másra.
2011. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ribancos inkább.
2011. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem semmi gond nincs vele. Mit értesz nagyobb diszkó alatt? Amúgy, minden diszkó tele van borzasztóan ízléstelenül felöltözött emberekkel, szóval szerintem a tied simán jobb, mint azoknak a szereléseknek a fele:D
2011. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
16:46 Miért lenne ribancos? 8|
2011. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
úristen, dehogy ribancos. de a felsőt lecserélném, lehet cipőt is.
2011. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát itt volt pozitív-negatív is. Magassarkút szívesen felvennék, de sajnos nem szoktam hozzá, így nem akarok egész este a fájó lábakkal szenvedni.
2011. jún. 21. 17:09
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát, nem vagyok egy diszkómaca, de nekem a sportos az a melegítőnadrág + póló. Ez nem hangzik annak, inkább olyannak, mintha lenne rajtad ruha. (a semmiszoknya + semmifelsővel ellentétben) :)
2011. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze alapból tényleg nem (annyira)sportos,de discoba szerintem az...főleg egy nagyobba.

Ha magassarkút nem szeretnél és maradsz a balerinánál,akkor viszont a csőgatyát cseréld egy miniszoknyára szerintem.

2011. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy discoba kötelező kiöltözni? Mi történik, ha nem?
2011. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden helynek megvan a maga "dress code"ja...szerintem egy diszkóba vagy szórakozóhelyre illik kiöltözni,persze azt sem kell túlzásba vinni..de azért mégiscsak szórakozni megy az ember,tehát "kiszakad" az unalmas hétköznapból,és ezt a ruhával is "jelzi".
2011. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!