Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fázós csajok, ti miben mentek...

Fázós csajok, ti miben mentek szórakozni ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok, mert nagyon fázós vagyok és nem tudom miben menjek hétvégenként szórakozóhelyekre. Az összes meleg cuccom hétköznapi és ilyenkor meg inkább kiöltöznék. De ami meg csinosabb ruhám van, az hideg is. Ha esetleg tudtok megoldást segítsetek légyszi. Linkeket is nagy örömmel fogadok.
2011. okt. 16. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mercédeszt (y)
2011. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Bent a buliba nincs hodeg. veszek fel a kabátot,meg pulcsit és beadoma ruhatárba
2011. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tundrabugyiban
2011. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
felöltözöl úgy ahogy szeretnéd, arra felveszel egy ilyen nagy kabátot és kész. max ne járkálj ki
2011. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindenképpen vastagabb rétegekben öltözök fel, szoktam látni én is olyan lányokat akik ilyenkor is kis miniszoknyában és vékony harisnyában vannak de én annyira fázok, hogy inkább nézzek ki rosszabbul de ne fázzak:)
2011. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy (vagy akár 2) vastagabb harisnya miniszoknyával melegebb mint bármilyen nadrág, és jobban is néz ki. Ha meg térdcsizmát veszel hozzá az is melegít.
2011. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is kis miniszoknyába járok és nem fagytam meg tegnap este sem. Csak nektek azét elárulom hogy nem tangában voltam

hanem szépen fel vettem 2db. pamut bugyit + 2 db. harisnya + még egy bugyika + 1 db. vastag body a derekamra.

Na még szerencse hogy senki se tapizot .....

2011. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
magas sarkú bokacsizma( vagy vékony hosszú csizma ) + egy csini csőnaci felülre meg valami nőcisebb felső kiegészítők és KÉSZ :)
2011. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
96%

17:29es!

szerintem úgy néztél ki mint egy kitömött állat, azért nem tapizott senki.

2011. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is fontos a réteges öltözködés! Lehet csinosan felöltözni úgy is, hogy többmindent vesz az ember magára, max ha meleged van, akkor valamit leveszel. A lényeg, hogy a fázósak is tudnak csinosak lenni, illetve, ha valaki fel van öltözve, attól még nem lesz "nem-csinos"! Legalábbis ez az én tapasztalatom.
2011. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!