Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen vastag lehet ez a kabát?

Milyen vastag lehet ez a kabát?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék venni egy ilyen kabátot, de nem tudom, hogy milyen vastag lehet...Ha valakinek van ilyen kabátja az megmondaná, hogy milyen vastag és hogy lehet-e alá mondjuk egy vastagabb pulcsit felvenni? előre is köszönöm. sziasztok
2011. okt. 10. 14:01
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. okt. 10. 14:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegebb napokra jó! De szerintem ilyen időben mint ma is vagy télen konkrétan belefagynál!!!..Szia..:D
2011. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs megint én!Én nem adnék ezért 15 ezret!!! Ennyiből már vehetsz egy tuti kis meleg kabátot!! Ha szerencséd van még jól is néz majd ki, mert ez nem!!!..:S..:D
2011. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Már bocsi, de kedves utolsó válaszoló, ez kur*va jó kabát :D


És amúgy szerintem ez vékony, de megér 15 ezret bőven, -> maximum aláveszel majd télen 1-2 pulcsit és jó lesz.

Én ugyanebben a boltba fogok venni 40 ezerért cipőt.


Szerintem megéri! :) Vedd meg. pussz


20F

2011. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) nekem csak az a lényeg, hogy pulcsit tudjak alá venni :) nem vagyok az a fázós, téli kabátom van, ezt csak ilyen "átmenetinek" venném :) a mínuszokban nem tervezem, hogy ilyet fogok hordani :)
2011. okt. 10. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább széldzseki jellegű. Mindenképp átmeneti. Egy vékonyabb pulcsit elbír még alatta.. :)
2011. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) eszembe se jutna téli kabátnak ilyet venni :D csak azért gondoltam, mert ez még tavasszal is jól jöhet :D
2011. okt. 10. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez 15ezer?:D Annyiért már vehetsz máshol kb. 8 ugyanilyet. Ne legyetek már olyan hülyék hogy egy márkáért fizettek 8szor annyit mint amennyibe egyébként kerülne. Tavaly vettem ilyet, vékony, igazából használni sem tudtam mikor, mert melegben sem jó, hidegben sem, sosem mert normális időjárás soha nincs. De emlékszem hogy nem volt több 2ezer ft-nál szóval sokat nem buktam rajta.
2011. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!