Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinnt sétához már kell kabát...

Kinnt sétához már kell kabát a picire, vagy elég 2 vastag pulcsi? Alul harisnya, vastag naci, kocsicipö, felül body, rá 2 vastag pulcsi elég ez igy? Persze pléd, lábzsák.8 honapos

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy vastag pulcsi és egy kabát.
2010. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már én is adok rá kabit, de alá nem túl vastag pulcsit (mondjuk a kabátja elég vastag). Séta közben gyakran nyúlj be a tarkójához, és ha hideg, fázik, ha izzad, túl melegen öltöztetted.
2010. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is adok rá kabátot. Általában rövid ujjú body+nem túl vastag pulcsi+kabát. Alulra viszont a vastag naci alá még nem adok harisnyát. Azt majd 10 fok alatt veszem elő. Viszont vastag zoknit kap.
2010. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babámnak még nem tudtam venni kabátot,igy ma rövid ujjú body,plüss pulcsi,kapucnis polár szerű felső volt rajta,harisnya és nadrág. Ma vettem neki mellényt,orkánost,azt fogom már ráadni. Ha kaptam volna rá kabátot,akkor azt adnám rá.
2010. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!