Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek elmehetek ma...

Szerintetek elmehetek ma harisnyában bálba?

Figyelt kérdés
Fogadtam egy barátnőmmel, hogy ma este elmegyek harisnyában, cipő nélkül bálba, de akkor még nem tudtam, hogy ilyen rossz idő lesz. Szerintetek lesz valami bajom, ha elmegyek? Csinált már valaki ilyet? Vagy járkáltatok már hűvösebb időben harisnyában? Milyen volt? Lett belőle gond?

2011. okt. 7. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
jól értem te most cipő nélkül akarsz utcára menni? még ha meleg lenne akkor sem csinálnék ilyet.Amúgy most nagyon hűvös van!!,hagyd azt a fogadást és öltözz az időjárásnak megfelelően.Hacsak nem akarsz Jól megfázni.Amúgymeg ne legyél már ilyen kis butus, csak a barátnőd akar jól megszivatni, ne hagyd magad.
2011. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem mennék mezítlàb, mert bàrmi felsértheti a làbad, szilànkdarabok miatt pl.

és fel is fàzhatsz elég nagy eséllyel..abból pedig komoly betegségek lehetnek..nem éri meg egy fogadàsért

2011. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 harisnyababee ***** válasza:
Nem mellesleg meg szanaszét szakadna a harisnyád, mire odaérsz, az meg elég égő bálban...:S
2011. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!