Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol járkáltál eddig cipő...

Hol járkáltál eddig cipő nélkül harisnyában?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A harisnyás dobozomtól a cipős szekrényemig, pont 4 méter elhiheted.
2011. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
a parkban, elég furcsa hangulatom volt
2011. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Parkban? erről mesélhetnél részletesebben, várom a további válaszokat
2011. jún. 17. 17:56
 4/16 anonim ***** válasza:
utcán mert barátnőm magassarkúban volt és fájt a lába ezért levette a cipőjét de rajtam harisnya volt énis levettem a cipőt és úgy mentem.
2011. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
erről is mesélhetnél részletesebb: hol járkáltál, mennyit, milyen érzés volt? hogy reagáltak az emberek?
2011. jún. 17. 18:01
 6/16 anonim válasza:

hát, késő este volt, a parkon keresztül mentem haza, zenét hallgattam ( http://www.youtube.com/watch?v=orTjN08kfKo... kicsit tekerj bele, szerintem a hangulata mindent megmagyráz:D), és úgy éreztem, jobb lesz, ha leveszem a cipőm és lábujjhegyen mászkálok tovább. Fura volt. Nem szívtam be, vagy ilyesmi, csak jól esett.

Egy futó jött velem szembe, de nem emlékszem, hogyan reagált, vagy rám nézett-e egyáltalán.

2011. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jó lehetett:) harisnyád nem szakadt szét?
2011. jún. 17. 18:11
 8/16 anonim válasza:
nem:D
2011. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én elég sokszor. xD Nekem mindig feltöri a cipő a sarkam(akkor is ha leragasztom), ezért levettem, osztálytársakkal(fiú is volt köztük) mentünk a buszra, de nem szóltak be, persze aszfaltozott úton mentem, szóval nem sárban, fűben.
2011. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kiránduláson voltunk, és egy pici faluban szálltunk meg (7 fős!). Nem enyhén jófej és laza az ofőnk, kiengedett minket kíséret nélkül a faluba. Persze szinte az egész osztály bevetette magát a legsötétebb, legelhagyatottabb részbe. Alig voltak utcai lámpák, temető, erdő, kis patak csordogált végig az út mentén, a fák között. Dimbes-dombos terep... Fuhh. Nagyon szeretem az ilyesmit, és úgy éreztem, muszáj megkoronáznom egy különleges öltözettel. Szóval felhúztam a vastag fekete harisnyámat (hozzá egy hosszú, bő fölsőt, amit alvásra vittem el), és úgy vágtam neki az éjszakának. Aztán ahogy sétáltunk, rájöttem, hogy szegény cipőm jobbat érdemel, a harisnya könnyebben pótolható. Szóval a cipőmet levettem, és harisnyában mentem tovább. Nagyon király volt, szuper hangulata volt az egésznek. Ott rémisztgettük egymást, összekovácsolódott az osztály (persze a legstréberebbek bent maradtak aludni...). Máskor is mentem cipő nélkül harisnyában, általában ballagások után, mert olyankor barátnőmmel mindig járjuk a várost sötétedésig. Magassarkúban meg ez nem túl kényelmes... :P
2011. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!