Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek elmehetek váltócip...

Szerintetek elmehetek váltócipő nélkül?

Figyelt kérdés
A hétvégén megyek egy buliba, már ki is találtam mit veszek fel (egy szép egyberuha, harisnya és az egy vadi új magassarkú), félőnek tartom, hogy a cipőben fájni fog nagyon a lábam, de nincs olyan cipőm ami kényelmes és megy ehhez a ruhához és vihetném váltócipőként. Szerintetek az úgy jó, hogy ha nagyon fáj akkor leveszem és úgy megyek haza? (bő félóra sétára lakok) Csinált már valaki ilyet vagy mindig vittetek váltócipőt? Ha igen nagyon rossz volt úgy hazamenni? Minden tapasztalat érdekel!
2011. aug. 17. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén...az utcán az élszakai buszon ki nem tojja le, hogy milyen cipő van rajtad? Te tudod, hogy mennyit kell sétálnod haza, ha sokat, akkor inkább vigyél, mezítláb a sötétben még belelépsz valami üvegbe stb.
2011. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor melegbe simán lehet cipő nélkül menni még éjjel is. én már megcsináltam ugyanezt. elmentem magassarkúba bulizni, és annyira megfájdult a lábam h a városba cipő nélkül mászkáltam. a bökkenő csak az volt h TÉL volt. hó nem volt, csak nagyon hideg. viszont annyira fájt a lában h az se érdekelt
2011. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hú hát télen nem vállalnám az biztos:), harisnya azért volt rajtad? nagyon szétment? Igazából nem igazán járkáltam még mezítláb (harisnyában) a városban, így nem tudom milyen érzés. Várom a további tapasztalatokat:)
2011. aug. 17. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

harisnya volt rajtam persze de nagyon hamar szétment xĐ

hát én se szívesen vállaltam be, de hát a fájdalom nagy úr :D

2011. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Csináltam már ilyet, nem is egyszer :D Szerintem így nyáron bőven belefér. Azért a harisnyát levenném, kár lenne érte. Páran persze megnéztek az utcán. ( Naés? :D )

A másik lehetőség talán egy teljesen sima, fekete babacipő lenne.

1. Szinte mindenhez megy

2. A sötétben senki sem fogja észrevenni

3. Nagyon kényelmes tud lenni a magassarkúzás után

4. Kis helyen is elfér, ha magaddal akarod vinni

:)

2011. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mezítláb járástól nem szokott fájni a lábatok? Utolsó: hol csináltál ilyet?
2011. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is hazamentem már mezítláb harisnyában:) A harisnya csak koszos lett, egyéb baja nem volt, és az elején kifejezetten kellemes volt cipő nélkül.
2011. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Milyen messze kellett menned meg milyen környéken:)? Milyen fajta harisnya volt?
2011. aug. 19. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát kb 1 km-t, szal nem sokat és sima testszínű nejlon harisnya volt:) Ja és aszfalton mentem.
2011. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!