Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebbe elmehetek a bankettra?

Ebbe elmehetek a bankettra?

Figyelt kérdés

Egy leginggel és magassarkúval:

[link]


2011. jún. 9. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz, de nem tudom, ilyenkor mi a módi :) Kérdezd meg a többi lányt. (Remélem lány vagy) Ha fiú vagy, nem ajánlom XD
2011. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon klassz! Pont ugyan ilyen felsőm van csak feketében! :) Nekem múlt héten volt a bankett és én is ebben a felsőmben mentem! Szerintem tök jól fogsz kinézni!
2011. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szexo leszel
2011. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ívy1 ***** válasza:
49%
nagyon csini,és leggingel meg a magassarkúval No1.
2011. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Most ez komoly???!!!

Egy bankettra minimum csinosan, de inkább elegánsan szokás felöltözni, nem egy flitteres cuccba, ami alig takarja a feneked, és 500 ft-ért kapható a sarki kínaiban. A falusi diszkóba oké, bár oda is közönségesen ocsmány, de bankettra?! Szerezz valami ízlét, de nagyon gyorsan, mert ez iszonyat durva.

2011. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

első: lány vagyok:)

második-harmadik: köszi:)

negyedik: pont leginggel és magassarkúval akartam felvenni:)

ötödik: ez egy diszkós bankett és kisestélyiben nem tudok táncolni...és lesz rajtam legging is.

2011. jún. 10. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
közönséges!
2011. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!