Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stilusokat ismertek?

Milyen stilusokat ismertek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és lány. Ott tartok hog fogalmam sincs milyen vagyok, és szeretném ha segítenétek nekem. Csak annyitt kérek, hogy a stilusokat nevezzétek meg és irjatok jellemzést rájuk. Talán megtalálom azt, amelyik a legjobban tetszik és így könnyebben kialakulhat majd a saját stilusom.
2009. ápr. 15. 17:07
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem nem kell egy adott stílust követned, hogy saját stílosod legyen! Ha egy stílkust követsz, akkor már nincs saját stílusod! Én is túlestem már ezen! Azzal kezdtem hogy kivettem a szekrényemből a kedvenc felsőmet, és ilyeneket kezdtem „gyártani”... A kedvenc felsőm olyan volt hogy mindtha egy hosszú ujjún lenne egy rövidújú! Én ezt tettem! A hosszú ujjúimra felvettem a rövidújúimat, és nagyon jól néztek ki... Valami ilyesmit ajánlok neked is! :) Remélem egy kicsit segítettem! :)
2009. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rockot és metált hallgatok, de nemtudom elképzelni magamat full feketében..
2009. máj. 15. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!