Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusokat ismertek?

Milyen stílusokat ismertek?

Figyelt kérdés
Emo, rock, Punk... milyen nem igazán ismert stilusirányzatok vannak...?
2009. aug. 1. 23:48
 1/8 A kérdező kommentje:
jah,,,és a stilusrol prá szót mondjatok h. külsőleg (ill. belsőleg) hogy nyilvánul meg vagy esetleg zenében...(Együtesek)
2009. aug. 1. 23:49
 2/8 anonim ***** válasza:

grunge,dark,goth,metalos,cyber-goth,grufti,scene,saucy,alter


ezek után googleban rákereszhetsz

2009. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rock, grunge, goth, metal, hardcore, punk, emo, saucy, scene, pop, powerpop, alternativ, indie, rnb, rap, disco, techno, hip hop, electronica, reggae, electro, death metal, club, country, jazz, house, soul, funk, blues, folk, dnb, grindcore, minimal, rockabilly, ska, trance, trash
2009. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezek zenei stílusok :)

nem kell mindent bekategorizálni, én pl az előző hozzászóló által felsorolt zenék nagy részét imádom egyformán.


akkor én mi vagyok? =)

2009. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Visual kei, oshare kei, angura kei, eroguro, decora, lolita, gyaru, kogal, cosplay, wamono, kawaii, cyber...

Ezek Japán stílusok, és rohadt jók, sokkal jobbak, mint a végletekig elkoptatott "nyugati" style-ok.

2009. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is többet imádok*-*

Rap hip hop raggae raggaeton, magyar underground,dnb, és ami még tetszik és más stílusbol van azt is meghallgatom

és nagyon sok van szerintem mert már keverik össze vissza gáz-.-"

2009. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző voltam még annyi h R&b Ska:)
2009. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
már eleget felsoroltak, csak egyet tennék hozzá: a lolita nem teljesen japán, ugyanis az európai viktoriánus gyerek-"divat"-ból alakult ki, vagyis az alapja messze nem japán...
2009. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!