Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stilusokat ismertek?

Milyen stilusokat ismertek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és lány. Ott tartok hog fogalmam sincs milyen vagyok, és szeretném ha segítenétek nekem. Csak annyitt kérek, hogy a stilusokat nevezzétek meg és irjatok jellemzést rájuk. Talán megtalálom azt, amelyik a legjobban tetszik és így könnyebben kialakulhat majd a saját stilusom.
2009. ápr. 15. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Látszik, hogy vannak még 14 évesen is ennyire éretlen lányok...

Nem kell stílust követned, alakítsd ki magadnak!

2009. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz de erre abszolut nemvoltam kiváncsi.:)
2009. ápr. 15. 17:11
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy elnézem az emo pont neked való...
2009. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Talán ha kinyitnád a pici szemedet akkor láthatnád hogy mit kértem.;)
2009. ápr. 15. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát remélem most megszületik az első igazán használható válasz!

-rockerek:feketében járnak,bakancsban stb.

-rapperek:laza,vagány cuccokban járnak.

-sportos:hát sportosabb ruhák,ezt te is tudod milyen.

-vagány:összekovácsolja azokat a darabokat amik tetszenek Nekik és azt hordja,nem érdekli ki mit gondol a stílusáról.

-elegáns:csinos,divatos,nőies darabokat részesítik előnyben.

-emós:feketében járnak,feketére sminkelik magukat.DE az gáz,amikor vki csak divatból lesz emó.



ööö többet nem tudok most hirtelen.:)

itt a hip-hop stílusról van szó:

[link]

rem. segítek ezzel^^

manocska.

2009. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
na és melyik lett az ?:)
2009. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Hali!

Néhány éve én is át estem ezen, tudom nem pont ez a kérdés, de kihangsúlyozom CSAK NEKEM bevált az, hogy:

az a stílusom hogy nincsen kőbe vésett dress-kódexem.

DE ajánlom a kicsit szabadabb hippis stílust.Ennek az a lényege hogy vidámságot sugall és pont no meg evvel úszod meg a legolcsóbban. Az alap elve hogy minden megy mindenhez.

A rockerhez még annyit,hogy az kicsit azért több mint a fekete ruci meg a bakancs (és szerintem ez utóbbi nem is jellemző rájuk, megint itt van a hozzá nem értés. Bakancsban a punkok még a skínhedek járnak)

2009. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Én még hozzátenném a goth stílust az előzőekhez:

Totál fekete ruhák, csajoknak fűző, hosszúszoknya, sok csipke,necc és tüll...srácoknál néha fura kinézetet eredményezhet, de mivel lány vagy, ezt nem is fejtetném ki...

Szal a gothic stílus: összefoglalva tipikus vámpírszerű kinézet(legtöbbször) legjobban a rockerhez meg a metáloshoz hasonlít...

2009. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

a rockeres vagyok:

issmerek egy pár rockert akik bakancsban járnak...de te biztos jobban ismered őket,igaz az én életemben vannak jelen úgyahogy...

2009. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Rockerek is hordanak, de náluk talán nm annyira alap felszerelés, mint a punk, meg oi holmiknál, vagy hogy vannak ezek már :P Gondolom erre gondolt.


Na hát am azt kell hogy mondjam nem kaptál túl mély választ, ezeket talán te is tudtad, a kamaszvilágban számtalan más stílus létezik, amikhez mindig kitalálnak alágakat. Kb minden zenei irányzatnak van ruci-divat megfelelője, én úgy vettem észre, és ahogy kevert stílusú zenék vannak, úgy kevert stílusú kölkök is.

Na hogy ezen kigazodj, ahogy ez a kérdés kevés, de nem is kell átlátni az egészet.

Az a legjobb, ha te írsz magadról, hisz valami alapvető ízlésed csak van, és annak a teljes ellentétjét nem veheted fel stílusnak.

Szóval mi lenne, ha leírnád, hogy milyen zene jön be, vagy milyen cuccokat hordasz szívesen.

Am persze az igazsághoz hozzátartozik az is, amit az első hozzászóló írt, azt is gondold végig. Mármint nem az egészet, az kamaszok vagy 16 éves korukig követnek valamit, ettől még nem vagy éretlen a korodhoz képest, én is követtem talán valamit, de hidd el, sokkal jobban kibontakozhatsz, ha a saját utadat járod, hiszen zenét azért hallgatunk, mert szép a dallama, egy ruhát azért veszünk fel, mert nagyon megtetszett, és amúgy azt gondolunk a nagyvilágról, amit csak akarunk. És ezt nem úgy hívják, hogy punk, rock, emo, bármi, hanem hogy Szabó József, Kis Julianna, meg így tovább, kinek milyen nevet adtak a szülei.

2009. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!