Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tanulhatnék divattervezőne...

Hol tanulhatnék divattervezőnek, stylist-nak?

Figyelt kérdés

Én egy 13 éves lány vagyok , aki ér a divathoz (szerintem):)Nem tudom mivel foglalkozzak , felmerült már a grafológus , fodrász , és most a divattervező/stylist. Ezek azok a foglalkozások , amik igazán érdekelnek. Most megyek 8.-ba és át kellene mennem egy GIMNÁZIUMBA!! Erről kérnék segítséget!

Hol van olyan GIMNÁZIUM ami egy picit ebbe a szakirányba sodorna.Nagyon kérem aki tud valamit az segítsen!Hisz már most tudnom kellene, hogy merre tovább!!Előre is köszönöm!


"Egy Kétségbeesett Lány" :)


2011. aug. 17. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

...Miért írtad a gimnáziumot nagybetűvel?O.o Nem nagy szám az. Ott még nem tanulsz semmi szakot, így érettségi után eldöntheted hogy szakot tanulsz vagy nem tanulsz és mész egyetemre vagy szakot tanulsz és utána mész egyetemre.Szóval még van 5 éved arra hogy eldöntsd. Amúgy a tesitanárom (28/L) nemrég tanult divattervezést valahol Budapesten.

14/L

2011. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérvár tóparti gimnázium művészetoktatási intézmény.. ott van textiles és tervezői szak szerintem az kéne neked... én alkalmazott grafikusira járok.
2011. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösszi , azért írtam nagy betűvel a gimit , mert a szüleim nagyon kritikusak , és szerintük a jog , orvosi ,valami ilyenre kellene mennem , de engem eggyáltalán nem érdekel .Azt mondtk ha nagyon akarom ezt , akkor lehet , de csak gimben:/ Nekem tök mindeggy lenne :D

Kösszi a válaszokat!!

2011. aug. 17. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
ffu én nem engedném hogy a szüleim határozzák meg az életem..
2011. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!