Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság már csak tűsarkú...

Manapság már csak tűsarkú menyasszonyi cipőt lehet kapni?

Figyelt kérdés
Ma néztem szét jó pár üzletben. én magas is vagyok és soha nem hordtam ilyen cipellőt így eléggé imbolygós a járásom benne. nekem max egy 5 centis normál sarkú cipő kellene, de azt mondták az nem elegáns ill. jobb ha megtanulok ilyenben járni mert más úgy sincs. és két hét múlva lagzi. nem beszélve arról hogy táncolnom is kell majd benne. nem lesz külön táncruhám így a ruhát csak egyfajta cipőhöz tudják majd alakítani úgyhogy még cserélni sem tudok.
2011. júl. 25. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy le leszek hurrogva, de szerintem ez is szép lenne: [link]


Tudom, hogy esküvő egyszer van, de akkor is...nekem tetszene és kényelmes is:) Meg nekem van egy olyan mániám, hogy vagy lapos, vagy jó magas DE törpe tűsarkú meg ilyen "majdnem" magas nem tetszik. Azoktól rosszul vagyok:S

Sok sikert:)

2011. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgyse látszik a nagy szoknya alól... :)
2011. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az előzővel egyetértek. ha magas is vagy, és a ruhád a földig ér, akkor fel se tűnik, hogy nem magas sarkúban vagy.

májusban én is voltam lagzin, és az egyik koszorúslány, aki jó magas volt, balerinacipőben volt, és ugyanolyan szépen nézett ki, mint a többi koszorúslány, akiken magassarkú volt..

De ha magasra vágysz, akkor linkelek:

[link]

[link] (a platformos azt mondják, hogy kényelmesebb is, mint az egyszerű körömcipő)

remélem, segítettem valamit :)

15/L

2011. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menyasszonyi cipő? veszel egy neked tetsző fehér bármilyet és meg van oldva. millió féle van ami lapos és szép is. fene se szenvedne a saját lagziján tűsarkúban, főleg ha még pofára is esel benne, az sem lenne túl szép.
2011. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a linkeket. 1. szószóló nem vagy lehurrogva. én is gondoltam balerinára kicsi sarokkal. azért szeretném ha lenne egy kis sarka mert szebb lenne a tartásom benne. na majd csak találok valamit.csak már elkeseredtem hogy egy trampli vagyok mert nem tudok/szeretek tűsarkúban járni.
2011. júl. 26. 20:04
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Túl vagyunk a nagy napon!

Először is :úgyse látszik? Már a fotózáson olyan kép készült amin igen csak jól látható... nem beszélve a menyasszonyi táncról amikor is lelopták majd a párom ivott belőle(szegény).

De a lényeg topánkás-balerinacipős kicsi sarokkal elején olyan dísszel amitől menyasszonyos lett. van ilyen is. és több ilyen is volt. azt hittem kényelmes lesz de a lábujjam úgy elnyomta hogy még most háromhéttel utána is látszik! de ez mellékes ki lehetett bírni a tűsarkú rosszabb lett volna. Remélem elolvassák ezt egy páran és boldogan veszik tudomásul, hogy nem kell tűsarkúban egyensúlyozni az oltárig!

Puszi

2011. aug. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!