Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság szinte az összes menyasszonyi ruha pántnélküli?

Figyelt kérdés
Én vagyok az egyetlen, akinek ez nem tetszik? Vagy régimódi vagyok?
2010. szept. 15. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se tudom, hogy miért van ez, de ha vigasztal, nekem se nagyon tetszenek. Vannak szépek, de nekem akkor is jobban tetszene egy rövid ujj, egy spagettipánt vagy egy szép háromnegyedes ujj, esetleg egy ejtett váll. Viszont mostanában a pántnélküli a divat, ami azért rossz, mert pl. templomban rá kell venni valamit, stólát vagy bolerót. De hát mindenki olyat választ, amilyet akar, ízlések és pofonok. :)
2010. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felsőkből és ruhákból is elég sok volt idén a pántnélküli, ezek szerinte ez divatos (felkapott) lett.

Ha nem tetszik, akkor ne olyat válassz! Egyáltalán nem vagy régimódi! Szerintem főleg menyasszonyi ruha esetében igaz az, hogy a fő szempont nem a trend, hanem hogy jól álljon!

Nekem egyébként tetszik a pánt nélküli ruha, de már kislány korom óta :)

2010. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokaknak jól áll, sokaknak nem. De tény, hogy nagyon szép, elegáns és nőies (nem mintha a többi nem lenne az, félre ne értse senki!), de nem áll jól mindenkinek. Hiába tetszik, nem venném fel, mert nem áll jól az alkatomhoz, mert széles a vállam, és a karjaim sem túl vékonyak.
2010. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!