Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi manapság a legolcsóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi manapság a legolcsóbb menyasszonyi ruha kölcsönzése?

Figyelt kérdés

Márciusban lesz az esküvőnk.

Igaz először két tanúval terveztük, de aztán úgy gondoltuk a legszűkebb családi kört meghívjuk, és így leszünk 20-an. Úgy indult hogy kosztümben leszek, de aztán többek biztatására úgy döntöttem, hogy egy szolidabb fehér ruhát veszek fel, mert azért 32 évesen nem vagyok még öreg hozzá, még akkor sem ha már van két gyerkőcöm.

Ma mentem volna egy helyre ruhát nézni, de közbejött valami.

Teszveszen néztem 10-20ért csodaszép ruhát lehet találni, de érdemes?

Vagy inkább kölcsönzőbe menjek ott is van ennyiért?


2011. febr. 7. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évvel ezelőtt 60 ezerért kölcsönöztem, és még olcsó helyet találtam. Vatera, tesz-vesz, ott a tiéd is marad a ruha, utólag végiggondolva én is ott nézelődtem volna.
2011. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Kölcsönzőben is 10-20 körül kapod meg a régebbi modelleket.
2011. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tavaly 60 ezer volt, a Mirmy szalonban vannak szép ruhák és elfogadgató az áruk.
2011. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kölcsönző sem olcsóbb, minimum 20-30-tól kezdődnek általában.
2011. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is márciusban lesz az esküvőm, és 28 ezerért megvettem a ruhát. Egyrészt azért vettem meg, mert a nyáron lesz templomi is, és nem akarok kétszer kölcsönözni, másrészt sokkal olcsóbb volt így. Ehhez jönnek még a kiegészítők, de azok összege nem vészes, a kesztyűt és a fejdíszt megvettem, az abroncsot és a pelerint meg kölcsönzöm, fehér cipőt meg a kínaiba is tudsz venni. + a ruha igazítása van még, az meg attól függ, mennyit kell rajta alakítani.


Ahol én kölcsönöztem 22 ezerért is lehetett már gyönyörű ruhát venni. Szóval esetleg érdemes kölcsönzős vételben is gondolkodni. Én tapasztaltam, hogy venni olcsóbb. A legolcsóbb kölcsönzőset 30 ezerért láttam, és az csak egy sima dísztelen szoknya, meg egy felső, de az nem volt szép, olyan semmilyen volt.


Én nem merném bevállalni az interneten rendelést, mert szerintem jobb megpróbálni, hogy tényleg jól áll-e, én eredetileg nem abroncsosat akartam, de aztán az sokkal jobban állt, mint a nem abroncsos. Meg néztem egy félpántos A-vonalút is, ami amúgy nagyon szép volt, de én már nem voltam benne szép, nagyon vékony vagyok, és bár a derekamon szépen mutatott, a felsőtestem tök nyeszlettnek látszott benne.


Szóval én azt mondom, hogy inkább keress egy olyan szalont, ahol van valami kiárusítás, és ott nézz körül, akkor tudsz többfélét is próbálni, mert rajtad teljesen máshogy fog mutatni, mint másvalakin, vagy a babán a kirakatban, vagy egy képen a neten. Legalábbis én ezt tapasztaltam. És szerintem olyan fazont is próbálj fel, ami elsőre nem tetszik, mert lehet, hogy az lesz az igazi.


Ha lehet, akkor valaki fotózzon le a Téged a ruhákban, amiket próbálsz, és nézzétek meg a képeket egymás mellé téve, akkor jön ki igazán, hogy melyik milyen. Én ekkor vetettem el a félpántosat :)


Sok sikert a ruhavásárláshoz, és sok boldogságot!!!!

2011. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

(12:00), Köszönöm szépen!

Én is vékony testalkatú vagyok "sajna" :), 171/49 :) ezért is találok nehezen, és sokszor volt már hogy valamiről azt hittem kizárt hogy rám szépen passzoljon, sokkal jobban mutatott mint gondoltam.

Hát nem könnyű választás az biztos! :)

2011. febr. 7. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tavaly 50e volt, Szombathelyen.
2011. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!