Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Első randira melyiket válasszam?

Első randira melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

1.fekete ceruzaszoknya zöld lenge felsővel és fekete magassarkú cipővel, feltűzött haj és cicaszemek+ fekete táska

2.pántnélküli türkizkék ruha (ilyen: [link] ) v. rózsaszinű pántos (kb. ilyen : [link] )fekete balerinacipővel és fekete táskával, kiengedett göndör haj és nagyon kevés smink

3. halványkék farmer és fehér póló, fehér cipővel és kevés sminkkel, kiengedett göndör haj/v.oldalra font

életem 1. randija lesz és nagyon tetszik a fiú és állítólag én is tetszem neki, úgyhogy muszáj odatennem magam


2011. jún. 29. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

azt vegyél fel, amit általában is hordasz ;) de én inkább a 2.-at vagy a 3.-at választanám, az első az "kicsit" kihívó :P

15/L

2011. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi a kihívó egy elegáns ceruzaszoknyában? Nagyon nőies egy megfelelő blúzzal és magassarkúval.
2011. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
en a 3. variaciora tippelek..oldalra font hajjal...annyira odavagyok azert a frizuraert...ha megkerlek, elmondod hogy kell azt fonni?
2011. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

az első elegáns de nem hiszem hogy 15-16-nál idősebb lennél és oda nem való.

én a türkiz ruhás megoldást mondanám de az a lényeg,hogy jól érezd magad és ne amiatt szorongj,hogy milyen a ruhád.

2011. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A türkiz ruha nagyon csúnya, akkor inkább a 3. lehetőség magassarkúval és hullámos hajjal.
2011. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak ne az elsőt. És ne sminkeld ki magadat nagyon!!! Elég egy kis szempillaspirál szerintem, a természetesség fontos.
2011. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, 19 éves vagyok és mindben nagyon jól érzem magam, (talán az 1. picit túl hivatalos lenne, nem akarok ráijeszteni, de az igazán az én stílusom) egyébként egy 18:00 óra körüli városi séta lenne valahová be is ülnék közben.... (együtt fedeznénk fel a várost, mert nem onnét vagyunk és csak egymás miatt utazunk 400 km-t). A fonást sajnos nem tudom elmagyarázni, mert picit bonyolult.
2011. jún. 29. 19:14
 18/19 anonim ***** válasza:
A stílusodhoz megfelelően öltözz. Ha az 1. illik hozzád a legjobban, akkor abban menj :)
2011. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
mindenképpen azt válaszd, amelyik stílusban legközelebb áll hozzád. szóval érted.. ne vegyél fel ceruzaszoknyát, ha mindig farmert hordasz. :) add önmagad a randin, és ez nem csak viselkedésre értendő. ha alapból mindig egyenes a hajad ne göndöritsd be. ha nem sminkeled magad, akkor ne csinálj magadnak nagy füstös szemeket. sok sikert a randin! :)
2011. jún. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!