Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elmennétek randira cipő nélkül?

Elmennétek randira cipő nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy ideje már randizgatok, nagyon jófej meg minden, de egy kicsit őrült. Arra kért, hogy a következő randinkra cipő nélkül menjek! Az mondta egy harisnyát esetleg húzhatok. Ti elmennétek? Húznátok harisnyát? Esetleg volt már vkinél ilyen? Olyanokat ne írjatok, hogy biztos idióta és ezért nem, mert nagyon bírom, csak nem tudom el merjek-e így menni otthonról.
2011. jún. 28. 13:05
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok miért akarja, majd írd le :)
2011. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Hát, délután meg volt a randi:) mezítláb mentem, harisnya nélkül. Papucs a táskában. Kocsival jött értem, itt egy kicsit megijedtem, hogy hova is visz, de végülis volt nálam papucs. Egy egész kellemes parkba vitt, ott sétáltunk picit. De csak az elején mentem mezítláb mert fázott a lábam, kellett volna az a harisnya:S, aztán felvettem a papucsomat:) egész jó randi volt:)
2011. júl. 1. 19:01
 43/49 anonim ***** válasza:
Akkor jó, biztos jófej a srác :)
2011. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 harisnyababee ***** válasza:
Nem sokat ért volna a harisnya sem. Már ha nylon. A hideget nem befolyásolja, már ha fázott a lábad, a nylon harisnyában is ugyanúgy fázott volna. A kosztol sem véd semmit, ugyanolyan koszos lesz a talpad, és tényleg nagyon hamar kilyukad, és akkor már kényelmetlen is. (tapasztalatból mondom..:)) Talán pamut harisnyában, de ezzel kapcs nincs tapasztalatom..
2011. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Honnan vagy ennyire otthon a témában:)? Te is harisnyában jársz randizni:)?
2011. júl. 3. 14:26
 46/49 anonim ***** válasza:
Én nem járok harisnyába randizni,de van tapasztalatom.A tesóm esküvőjén nagyon elállt a lábam és a végén már cipő nélkül táncoltam,de egykettőre kiszakadt a harisnyám és zavart nagyon ezért le került az is,és azután jobban éreztem magam,nem fázott jobban a lábam.Meg akkor is jobban néz ki a láb harisnya nélkül mint szakadt harisnyával.
2011. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Szóval azt akarta, hogy mezítláb jobban érezd a parkot meg a természetet. Ez egész aranyos. :D
2011. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 harisnyababee ***** válasza:
Háááááát, igen, harisnyában járok, igaz cipővel, és nem csak randizni, hanem mindenhová..:) Mondjuk randizni sem nagyon járok, mert 5éve együtt élek a párommal, de mivel nagyon harisnyamániás a drága, személyes sértésnek veszi,ha nincs rajtam. :D Na persze ilyen nem szokott lenni, mert 16éves korom óta én is harisnyafüggő vagyok, szal 8év alatt bőven sikerült tapasztalatokat gyűjteni harisnya téren.:)
2011. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 SmPasi Mamusz válasza:
Én örülnék ennek. Ha egy lány cipő nélkül jönne randira.
2012. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!