Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elmennétek randira cipő nélkül?

Elmennétek randira cipő nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy ideje már randizgatok, nagyon jófej meg minden, de egy kicsit őrült. Arra kért, hogy a következő randinkra cipő nélkül menjek! Az mondta egy harisnyát esetleg húzhatok. Ti elmennétek? Húznátok harisnyát? Esetleg volt már vkinél ilyen? Olyanokat ne írjatok, hogy biztos idióta és ezért nem, mert nagyon bírom, csak nem tudom el merjek-e így menni otthonról.
2011. jún. 28. 13:05
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
87%

CSak akkor vállalnám be ha a srácban teljesen megbízok.

Mit csinálsz ha üvegdarabokkal körbevett helyen lerak és hívja a haverjait hogy erőszakoljanak meg? Belelépsz egybe kapásból elesel.

Vagy ha egyszerűen láb fetisiszta..

Szóval ha más csinálja meg azt mondom poén és vicces, de én nem mennék el.

2011. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyél harisnyát :D vigyél egy balerínát a táskádba :D én tuti megcsimálnám :D van fantáziáj a srácnak biztos nem fogsz unatkozni vele :)
2011. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt a randi??
2011. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Sajnos pont a randi előtt negyed órával eleredt az eső, így sajnos nem tudtam eleget tenni a kérésének. Megbeszéltük, hogy majd legközelebb, ami valószínű a hétvégén lesz, de láttam a szemében a csalódottságot. Én mondjuk kicsit megkönnyebbültem, hogy nem most kell, de még mindig kicsit tanácstalan vagyok, hogy hogy legyen.
2011. jún. 29. 12:11
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

Simán bevállalnám, ez aranyos. Harisnyát viszont nem vennék, mert elég hamar kikopna a talpa szerintem...

Vállald be, biztos valami jópofa dolgot talált ki. (:


22L

2011. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy kikopna? próbáltátok már? nekem az valamennyi biztonságot adna.
2011. jún. 29. 13:24
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem harisnya nelkul menj. Nekem az sokkal jobban tetszene.
2011. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállald be persze, és harisnya nélkül. Most az egyszer ne érdekeljen, hogy koszos lesz a lábad vagy ilyesmik, élvezd! :D És tényleg jóarc lehet :)
2011. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon zavar, húzz fekete pamutharisnyát egy szoknyához (van olyan divatos, csinos szoknya, amihez jól áll), így azért csak nem lenne meztelen a lábad. :)

Én akkor vállalnám be mezítláb , ha faluban lenne, mert ott más, illetve ha olyan homokos, füves helyen, tóparton, erdőben vagy valahol a természetben.

És ő is tegyen meg valami ilyesmi őrültséget neked! :)

2011. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha Bp-en laksz, akkor ne vállald be, mert ott olyan sok kosz van a földön, meg köpés, hányás... Nekem a fehér cipőm ott 2 hét alatt beszürkült, mikor itthon hónapokig fehér maradt....
2011. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!