Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elmennétek randira cipő nélkül?

Elmennétek randira cipő nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy ideje már randizgatok, nagyon jófej meg minden, de egy kicsit őrült. Arra kért, hogy a következő randinkra cipő nélkül menjek! Az mondta egy harisnyát esetleg húzhatok. Ti elmennétek? Húznátok harisnyát? Esetleg volt már vkinél ilyen? Olyanokat ne írjatok, hogy biztos idióta és ezért nem, mert nagyon bírom, csak nem tudom el merjek-e így menni otthonról.
2011. jún. 28. 13:05
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jófej srác lehet:D

de neki is cipő nélkül kéne lennie:D úgy poénosabb lenne

2011. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Végül arra gondoltam, hogy húzok egy nájlonharisnyát, az talán véd a kosztól, meg jól is néz ki és csak itt sétálunk a környéken, szerintetek jó lesz?
2011. jún. 28. 14:20
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
nem.vigyél magaddal egy strand papucsot vagy balerina cipőt:D
2011. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
hát jó, érdekes lesz harisnyásan sétálni, szerintetek hol menjek? járdán vagy füvön?
2011. jún. 28. 14:26
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a járdán, én tuti nem mászkálnék mezítláb a fűben, ki tudja mibe lépsz bele.
2011. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Ez bolond és/vagy perverz. Manapság azért nem szabad megbízni emberekben. Pl. egy lábfetisiszta, ott vagy a semmi közepén cipő nélkül, simán megerőszakolhat, mert nem jutsz messzire, és ez ellen egy papucs se sokat használ pl.

De egyáltalán, nem mennék mezítláb, egyszer-kétszer kénytelen voltam, azon kívül, hogy a beton elég jól megégette a lábam, a koszt is vakarhattam egy darabig. xD A füvet se ajánlom, anyámnak sikerült már darázsba lépnie, meg egyszer gilisztára. Egyiket se élvezte. :D

Nem vagyok karótnyelt, szeretem a nemnormális dolgokat, de ez azért több mint bizarr, és nem ppen kellemes. A lábfetisisztákat meg utálom, akikhez eddig volt szerencsém, mind agresszív és nagyon beteg volt agyilag. :S

2011. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Jó csak a járdán szerintem piszkosabb lesz a harisnyám talpa, meg lehet az enyém is meg könnyebben szakad a harisnya, meg ott a sok kavics meg az embereknek is jobban szembetűnő...soha nem járkáltam még így kint.
2011. jún. 28. 14:33
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó fej srác lehet!:D

Szerintem menj el,ne vegyél harisnyát se,az úgyis kiszakad,meg koszos lesz.Én a helyedben vinnék egy papucsot a táskámban,meg nedves törlőkendőt,ha esetleg nagyon koszos lenne a lábad,"meg tudd mosni"!:))

2011. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél harisnyát, csak kilyukad, ugyan úgy koszos lesz a lábad, hülyeség. Semmiképpen se. :D

Poén arc, de én mondanám neki, hogy neked meg az kérésed, hogy vegyen zoknit a kezére. :D

2011. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy hol laksz, de itt 16 fok van és szakad az eső.

Mérlegelj.

2011. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!