Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elmennétek randira cipő nélkül?

Elmennétek randira cipő nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy ideje már randizgatok, nagyon jófej meg minden, de egy kicsit őrült. Arra kért, hogy a következő randinkra cipő nélkül menjek! Az mondta egy harisnyát esetleg húzhatok. Ti elmennétek? Húznátok harisnyát? Esetleg volt már vkinél ilyen? Olyanokat ne írjatok, hogy biztos idióta és ezért nem, mert nagyon bírom, csak nem tudom el merjek-e így menni otthonról.
2011. jún. 28. 13:05
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Ne vegyél harisnyát. Simán mezítláb:D
2011. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
46%
Harisnyát? Nyáron?! Fujj!
2011. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bírod akkor fogadd el a felajánlást,hogy házhoz jön érted.Mondjuk én biztos vinnék legalább egy papucsot a táskámban.Bár nem hiszem,hogy direkt kellemetlen helyzetbe hozna és egy elegáns étterembe vinne vagy a körútra sétálni.Azt tudom még elképzelni,hogy egy füves területre vagy parkba akar elvinni,és szerinte mókás lenne ott mezítláb rohangálni.Bár ez csak az én elképzelésem :)
2011. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Azt hiszi nyomi vagy, hogyha harisnyát veszel. Ne már! :P
2011. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Szia


Azért írok főleg, hogy vissza tudjam nézni majd. Légyszi mindenképpen írd meg ide, hogy mi lett. Komolyan érdekel.


Én azért gyanakodnék a helyedben, hogy mi lehet ez. De ha megbízol a srácban, a te dolgod. Viszont tudnod kell, hogy könnyű célpont vagy mezítláb, ha nem tisztességesek a szándékai. És így a lehető legkönnyebb csapdát állítani, pl ahogy mondák már, üvegszilánk.


És sztem neked is kéne valami őrültséget kérned.

2011. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Végigolvastam,hát erre én is kíváncsi vagyok.

Viszont valami nem stimmel a sráccal szerintem...én azért óvatos lennék a helyedben. :S

2011. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:
Szerintem mond meg neki, h akkor ő is menjen cipő nélkül :D
2011. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Háát, én elgondolkodnék ezen azért... Egyébként attól is függ hol laksz, én itt cipőben is kerülgetem a sok pisit, kakit, hányást, szóval én így tuti nem vállalnám be... Vidéken, meg olyan helyen én is szeretek mezítláb lenni. :D
2011. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Majd írd le, mi volt a célja ezzel:D
2011. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=z2Cia5xjGYI


Szerintem ez már nem cipő :D

2011. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!