Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában járnak az emok?

Milyen ruhában járnak az emok?

Figyelt kérdés
Nekem teccik az emo stílus és most kezdek "megismerkedni" vele! Arra lennék kiváncsi, hogy milyen ruhába járnak az emok pl.:milyen színű ruhákat hordanak?Milyen felsőket és gatyákat?ÉS,hogy mi a jelük.Melyik alakzatot szeretik?Mert ugy tudom h az X-et!!
2007. júl. 2. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
X?? Én nem tudom, de nekem a kedvenc betűm az X :D és pedig a rockhoz húz a szivem
2007. júl. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerre a SZEX szóra asszociálok, ha meglátom egy szóban :-))) De, hogy ne csak offoljak, szerintem az emok (fiúkról "beszélek") egy kicsit nőiesebben öltözködnek. Tehát SZERINTEM pl bakancs, zsebes nadrág, ilyesmi kizárva... szerintem... de megcáfolhattok... :-))
2007. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Az emo eredetileg zenei stílus volt a 80-as években. Az emotional, azaz az érzelmes hardcore Washingtonban alakult ki az egyre durvább New York-i hardcore ellenáramlataként. Az emocore zenekarok – például a Rites of Spring, akiktől állítólag az emo kifejezés is származik – a szakirodalom szerint dallamosabb zenét játszottak. Ebből azoknak, akik nincsenek mélyen beágyazva a szcénába, persze annyi jön le, hogy az emocore-osok pont ugyanúgy daráltak a gitárjaikon, mint kemény zenében utazó haverjaik Amerika-szerte. A hasonlóságot aztán a történelem is igazolta, amikor a 90-es évek elején az egész egyszerre tűnt el.


Az emo-s fiúk ugyanolyan testre tapadó pólót, kitűzőket, halálfejmintás kendőt vagy táskát, feltupírozott, szembe fésült hajat, női farmert és szájpiercinget hordanak, mint az emo-s lányok. Nélkülözhetetlen tartozék a vastagon feketével kihúzott szem.

2007. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
80%
Attól függ hogy lány vagy fiú vagy! A lányoknál a haj nagyon sokat számít pl: feltupírozzák s elég merész színeket használnak.. vagy farmer vagy fekete gatya ilyan kicsit ráfeszülős, szoknya ilyen rikotő színű mondjuk pöttyös, a lányoknál most olyan öv elöl pl: nagy betman jel vagy korona ilyen elég nagy... a lányok általában hello kittys cuccokat is szoktak de ha van myviped vagy iwiwed valakinek megnézed az ismerőseit és biztos hogy egy csomót fohsz találni...
2007. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Az emo öltözködés tulajdonképpen sok stílusból lett - hogy csúnyán mondjam - összelopva. Sok feketét hordanak, ezzel gondolom valami underground színt akarnak maguknak kölcsönözni. Pepita dolgok is mennek (ezt pl. a ska-soktól sikerült koppintani), illetve fekete-fehér csíkosat is. Az x-ről annyit, hogy az emok sokszor így írják a nevüket, pl: xxxEmOcSaJxxx vagy XxXprincessXxX Ettől azért sokan idegesek lesznek, mert ezeket az x-eket a nevük előtt/után általában a straight edge-ek használják, azok a kemény, hardcore zenét szerető arcok, akik nem isznak alkoholt, nem drogoznak, nem cigiznek, esetleg nem esznek húst, erre utalnak az X-ek is. Az emo-k ezt mindenféle jelentés nélkül használják, de ez sokakban jogos ingerültséget vált ki.
2007. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Hogy öltöznek az emok? Nézz meg egyet az utcán, rögtön fölismered. De miért érdekel ez téged? Ugye nem akarsz emo lenni ... az egy gonosz szégyenletes és elítélendő dolog!
2007. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Fujj fujj fujj! már bocs csak nagyon enm szeretem az emokat:P Én ghotic lolita vagyok (aki nem tudja mi az járjon utána:P) De mindig le emoznak! Ha ugy akarsz kinézni mint egy emo az összes tilust keverd össze és vágj "olyan szomorú vagyok hogy majd be szarok" fejet és kész is:P Inkább keress egy értelmes "tiszta" stílust szerintem:P
2008. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
30%
Szerintem az emo egy nagyon jo dolog s jol öltöznek is! Sok haverom van akik emosok és nagyon rendesek! ugyhogy elöször értsétek h miaz s akkor szivassatok az emosokat' az emos öltözködes: kitűzök,feszes polok,nadrágok,fekete kihuzott szem,hosszab haj.csikos pepita szvetterek stb.
2008. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

javaslom megtekinteni a következőt:

http://www.youtube.com/watch?v=JGLv3IEL0VI


ha elkezded a trendizést és divatolást légy kedves tartózkodj az X -ektől! magam és sxe társaim nevében is nagyon köszönöm!

2008. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Fekaruha bőr fekete csizma (nyáron is) fél szemet eltakaró hosszú fekete haj MINDEN FEKETE ez tuti EMO-s vok!!!
2008. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!