Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül egy ilyen LV...

Mennyibe kerül egy ilyen LV táska?

Figyelt kérdés

[link]


Az eredeti ár érdekel, replikát nem veszek,nincs az a pénz.:)


2011. jún. 20. 15:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Érdekes,hogy rákattintottál akkor erre a kérdésre, ha már unod. Azért ennyire ne verd nagy dobra ha irigy vagy.:)

Nagyon nem érdekel, hogy Te ezt már unod látni... mondjuk sz ar lehet neked mert elég sokan flangálnak vele.

A hamis táskásnak: ha nem volt még eredetid akkor fogalmad sem lehet róla, milyen az eredeti. Azért kérlek legalább ne add el eredetinek a hamisat.

Drágáim, mielőtt egy kérdésre rákattintotok, legalább értelmezzétek a kérdést (bármilyen nagy feladat is ).:)

2011. jún. 22. 19:49
 12/24 anonim ***** válasza:

Az ezzel a gáz, hogy te havi 20 ezrével évek óta spórolsz rá. És majd hordod a New Yorkeres meg hasonló gagyikkal, Deichmannos cipőkkel.....


Aztán mindenki hamisnak nézi, mert ha csak nincs szuper kocsid meg nem rikít messziről rólad hogy drága cuccaid vannak, ugyanolyan megvető, lesajnáló tekinteteket kapsz mint az aki hamissal járkál a szintén olcsó ruháiban.


Az ilyen táskák nem a csórónak vannak kitalálva akik havi 20 ezrével kaparják össze a táskáravalót, hanem aki bemegy és rögtön vesz 3 félét.... és zsebből kidobja az árát.


Minden más szánalmas erőlködés, akár igazi akár nem.

2011. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%

totál az ő dolga, hogy mennyit spórolt rá és hogy eredetit akar többszázezerért vagy egy jobb replikát 10enezerért...az, hogy eredeti, teljesen más...az a táska nem öt évet fog szolgálni, hanem egy egész életet...és igen, sajna sok kis 10enéves kiscsaj rohangál a csodás hamisítványokkal de ez hol érdekelje a kérdezőt???? totál az ő dolga, hogy neki eredeti kell...volt egy álma, amit megvalósított ;) spórolt rá és szerintem ezzel semmi de semmi gond nincs...sőőőőőt...tett az ügy érdekébe ;)

22L

2011. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

köszi utolsó.:) Te legalább látod a lényeged.

Míg mások 20millás hiteleket vesznek fel lakásra, lexusra, nyaralásra, és a kicsi lánynak LV táskára, én spórolok rá. Erre pedig büszke vagyok. Tetszik vagy sem.:) Megtehettem volna hogy 3havi fizumból megveszem,de azért vannak egyéb igényeim amik előbbre valóak. Csak sajnálni tudom az olyanokat akik nem képesek félretenni és ha valamire szükségük van az azonnal kell és rohanunk a bankhoz.

Te pedig utolsó előtti nagyon sötét vagy, ha meg akarod szabni, hogy egy ruhadarab,stb. melyik rétegnek készült. Rossz hírem van: annak készült aki meg tudja fizetni.:)

2011. jún. 24. 08:42
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy karórám, ami 160.000 ft-be került, és igen, büszke vagyok rá én is, hogy össze tudtam rá spórolni a pénzt, és azt is tudom, hogy többé nem kell órát vennem, mert ez mindig óra marad. :) És lehet, hogy sok olyan ember ül ugyanazon a buszon reggelente, amin én, és "ugyanígy" néz ki az ő órájuk is, csak azok nem fogják őket szolgálni egész életükben...
2011. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ne vicceljünk már.. abszurd az egész
2011. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Csak sajnálni tudom az olyan embereket akik nem tudnak egy célra gyűjteni, félretenni, megelégednek az utánzatokkal és internetes fórumokon fikázzák saját irigységük kínjában vergődve azt, aki tud!:D
2011. jún. 27. 15:53
 18/24 anonim ***** válasza:
Én inkább kocsit vettem, nem hitelre hanem kp 1.300-ért. persze nem egy luxuskocsi (Chevrolet Lacetti) de BKV meg Volánbusz helyett meg a hülye luxustáska helyett nekem kocsi van a seggem alatt és kiröhögöm azokat akik a Vuittonjukkal meg a hasonlókkal nyomorognak a buszmegállókban míg én a klímás kocsiban ülök :)
2011. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mármint persze 1 milla 300 ezerért :)
2011. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
de ez neked mér fáj???az ő dolga nem?neki ez volt az álma..neked a kocsi..neki nem nagy cucc BKV-n ülni..neked igen...hello emberek...mindenki másképp csinálja vagy mi ;)
2011. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!