Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Andrássy úti Louis Vuitton...

Az Andrássy úti Louis Vuitton butikban mennyibe kerül egy Speedy 35 és egy Speedy 40 táska?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ottvan a weboldalon fontban is és dollárban is, de biztos van különbség az árban, ha forintba nézzük, mert az árfolyamok is változnak. Ha valaki esetleg vett már ilyen táskát, leírhatná mennyi volt. :) Szülinapomra szeretnék venni, de még gyűjtenem kell rá, és amíg nincs meg az ára nem szeretnék bemenni csak "nézelődni". Köszi előre is! :)
2010. jan. 26. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 580.000ért láttam 1 hónapja
2010. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Az egy picikét sok lesz szerintem(első hozzászóló).Én nem jártam még az andrássy úti üzletbe,de nem lehet olyan hatalmas különbség.Én a helyedbe inkább bécsbe vagy párizsba mennék el körülnézni.
2010. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi :)
2010. jan. 26. 16:20
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Ez most komoly?


Miért jó nektek ha fél millás táskával villogtok?:D


Most lehet rá mondani hogy tartós. hogy szép. hogy praktikus.


DE HOGY A.... (És itt most nem folytatom. Picit kiakadtam. :D Szóval elmagyaráznátok?^^)

2010. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha valakinek ez az álma, és megteheti, akkor miért ne? Jó, nem mondom, hogy füttyentek és már repül is a LV táska, de tisztában vagyok az árával (nagyjából... nem teljesen, pont ezért tettem fel a kérdést), és megvan rá valamennyi félretett pénzem. Tetszik és kész... Nekem jó érzés lesz, ha meglesz a táska. Akinek meg nem tetszik ne nézzen rá... :)
2010. jan. 26. 17:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A Speedy 40: 138 000 Ft körül mozog, a Speedy 35 csak némileg olcsóbb, talán 4-5 000 forinttal.


Tudom off, de egy tipp: manapság mindenki ilyen táskákkal mászkál, habár a legtöbben piacon vagy az Ázsia Centerben veszik. Szerény véleményem szerintem sokkal igényesebb, különlegesebb lennél, ha egy másik modellt választanál az LV-től, egy kevésbé "hivalkodót", ami nincs telerakva LV monogrammal, vagy legalább más fazonú. Gondold meg, hosszú távon hasznos lehet.

2010. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az első valami mást nézett:D

Az utolsó mondta jól,140.000 FT körül mozog az áruk.

Fél milláért már egy almát kapsz:D

2010. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen énis sokalltam azt az 580.000-et. :D Ki is kerekedett a szemem mikor először megláttam... Hát az 140 az korrekt ár érte. Amúgy köszi a tanácsot, biztos igazad is van, és tudom, hogy nagyon sok hamis táska van, de akkor is ő a szívem vágya, és büszke leszek rá, hogy az enyém eredeti. :) De azért köszönöm a tanácsot tényleg! De a Speedy az én szerelmem. :)
2010. jan. 26. 19:00
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Amit talán kevesebb embernél látok Damier Eben Canvas és Azur Canvas.És ezekből is van speedy.Szerintem nagyon szépek.Én a helyedben akkor már speedy 40 táskát vennék.Azt sem sokat láttam edig.Mindenkinél a 35ös van.Komolyan nem vagyok itthon alig egy hete és tényleg minden második embernél ilyen táskákat látok.

Jah igen és kedves felháborodónak:Neked miért baj,hogy valaki drága táskával mászkál?Mindenki a pénztárcájának megfelelően vásárol.Én sem szólom le a szegényebb embereket,hogy ugyan miért nem veszel inkább drága ruhákat?Vagy miért nincs pénzed luxus táskára?Akkor te se tedd!

2010. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, az Azuron én is gondolkodtam, de szerintem maradok a klasszikusnál, és a 40-est választom. :) A felháborodókkal pedig nem kell foglalkozni... Sokakból az irígység beszél, persze van kivétel. Engem sem érdekel ha leszólnak, hogy "gazdag p*csa" vagyok, csak azért mert vidékről Pestre járok vásárolni... De nem járok Gucciban, Dolcéban, csak az egyszerű "plázás" cuccokban... Mégis nagyon sokak utálatát kivívom ezzel. És nem csak én... Mindenki más is, aki megteheti, hogy márkás ruhákat hord. A magyar emberek már csak ilyenek. ;)
2010. jan. 27. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!