Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Andrássy úti Louis Vuitton...

Az Andrássy úti Louis Vuitton butikban mennyibe kerül egy Speedy 35 és egy Speedy 40 táska?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ottvan a weboldalon fontban is és dollárban is, de biztos van különbség az árban, ha forintba nézzük, mert az árfolyamok is változnak. Ha valaki esetleg vett már ilyen táskát, leírhatná mennyi volt. :) Szülinapomra szeretnék venni, de még gyűjtenem kell rá, és amíg nincs meg az ára nem szeretnék bemenni csak "nézelődni". Köszi előre is! :)
2010. jan. 26. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
Na, azért ez sem igaz. Szerintem az oké, hogy plázákból ruhákat. De egy TÁSKÁÉRT több százezret... Mikor máshol meg elepednének egy falat kenyérért... (Talán elcsépeltnek tűnik, de ez igazság) És az LV még csak nem is szép:D Olyan vénlányos...
2010. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen rád céloztam, de van ahol még az se tetszik az embereknek, ha plázákba járok... Van különbség nemtetszés és nemtetszés közt... Amúgy ez valóban "elcsépeltnek" tartom ezt, hogy "van ahol éheznek az emberek". Oké, én ezt megértem... De úgysem tudom megetetni a világ összes éhes emberét, akkor miért ne költsem magamra, meg olyan dolgokra a pénzemet, amire szeretném? Na mindegy, mindenkinek más erről a véleménye... :D
2010. jan. 27. 18:50
 13/15 anonim ***** válasza:
am a gucci meg a dolce nem plázás szerintem 1 luxusbrand mért lenne plázás??:D szerintem ink a Retro,Berskha meg ezek a "plázás márkák"
2010. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Így van, írtam is, hogy NEM Gucciban, Dolcéban járok, HANEM egyszerű plázás cuccokban. Lehet, hogy félreolvastad, vagy lehet, nem is nekem szántad a választ, ez esetben elnézést. :)
2010. okt. 5. 22:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Megvetted a táskát? :) Én most készülök venni.
2011. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!